ewolucja definicja
Słownik Ewolucja definicja. Czym jest bardziej złożonych albo doskonalszych; 2. mechanizm.

Czy przydatne?

Definicja Ewolucja

Co oznacza EWOLUCJA: 1. mechanizm przeobrażeń, zmian, przechodzenia do stanów bardziej złożonych albo doskonalszych; 2. mechanizm przekształcania się organizmów w zmiennych warunkach środowiska, opierający na powstawaniu i utrwalaniu się pośrodku pokoleń nowych, dziedzicznych cech przystosowawczych; 3. mechanizm opierający na rozwoju społeczeństwa od form prostszych do bardziej doskonałych i złożonych, zachodzący etapowo i bez pośpiechu; 4. zwroty ciałem, figury gimnastyczne, akrobatyczne albo taneczne

Czym jest Ewolucja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Entropia:
Słownik nieokreśloności, chaotyczności, stopnia nieuporządkowania; 2. w teorii informacji odpowiednik każdego rozkładu prawdopodobieństwa równy średniej wartości (z przeciwnym znakiem) logarytmu funkcji ewolucja.
Co znaczy Etiuda:
Słownik założeniach dydaktycznych, przeznaczony do ćwiczeń w celu nabycia biegłości technicznej w grze instrumentalnej albo w śpiewie; 2. ćwiczenie mające na celu doskonalenie stylu literackiego, gry ewolucja.
Co znaczy Egzegeta:
Słownik zajmujący się komentowaniem dzieł; 2. teolog komentujący teksty biblijne; 3. w starożytnej Grecji: tłumacz wyroczni i niekiedy praw i obyczajów; 4. w starożytnych Atenach urzędnik czuwający nad ewolucja.
Co znaczy Ekspres:
Słownik 1. pospieszna przesyłka pocztowa; 2. pociąg pospieszny stający tylko na sporych stacjach; 3. urządzenie do kawy ewolucja.
Co znaczy Eon:
Słownik 1. wg gnostyków istota pośrednicząca między stwórcą a stworzeniem, emanacja bóstwa; 2. wiek, era ewolucja.
  • Dodano:
  • Autor: