fanfara definicja
Słownik FANFARA definicja. Czym jest sygnał do rozpoczęcia jakiejś uroczystości albo na czyjąś.

Czy przydatne?

Definicja Fanfara

Co oznacza FANFARA: 1. krótki utwór muzyczny na trąby albo rogi, grany jako sygnał do rozpoczęcia jakiejś uroczystości albo na czyjąś cześć; 2. mała orkiestra dęta złożona z instrumentów dętych blaszanych i perkusji; 3. trąbka naturalna wykorzystywana do odgrywania uroczystego sygnału

Czym jest Fanfara znaczenie w Słownik wyrazy F .

Co znaczy Flader:
Słownik 1. rysunek słojów w drewnie albo kamieniu; 2. chorągiewka, pęk piór albo papierków na sznurze, rozwieszane przed polowaniem dookoła części lasu dla zatrzymania zwierzyny fanfara co znaczy.
Co znaczy Ferie:
Słownik 1. moment wolny od pracy, edukacji, wakacje; 2. u starożytnych Rzymian dni poświęcone uroczystościom religijnym, dni odpoczynku fanfara krzyżówka.
Co znaczy Fliza:
Słownik terakoty, szkła i in. do wykładania ścian i podłóg, regularnie ozdobna znana od starożytności, w średniowieczu raczej w architekturze muzułmańskiej i romańskiej; 2. płaski kamień do rozcierania fanfara co to jest.
Co znaczy Fiala:
Słownik 1. mała, smukła wieżyczka, obiekt dekoracyjny architektury gotyckiej; 2. naczynie w kształcie płytkiej czary, bez uchwytu i podstawy, stosowane w starożytnej Grecji do picia i do celów kultowych fanfara słownik.
Co znaczy Fala:
Słownik wzniesienie wody powstające w wyniku ruchu cząstek wody w płaszczyźnie pionowej, wywołanego raczej poprzez działanie wiatru; 2. skręt, zagięcie włosów naturalne albo sztuczne; 3. zmiana fizycznego fanfara czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: