fartuch definicja
Słownik FARTUCH definicja. Czym jest nogi w dorożce, w powozie albo saniach; 3. blaszane nakrycie.

Czy przydatne?

Definicja Fartuch

Co oznacza FARTUCH: 1. okrycie ochronne wkładane przy pracy; 2. nakrycie na nogi w dorożce, w powozie albo saniach; 3. blaszane nakrycie wysuniętych na zewnątrz fragmentów ściany, jak gzymsy, uskoki i tym podobne; 4. poszerzenie podłogi sceny w kierunku widowni; 5. osłona znajdująca się nieraz przy maszynach i urządzeniach technicznych, czasem maskująca jakieś konstrukcje; pokrowiec, zasłona

Czym jest Fartuch znaczenie w Słownik wyrazy F .

Co znaczy Furia:
Słownik świadomości z gwałtownym podnieceniem, będące symptomem niektórych chorób psychicznych i zatruć; szał; 2. w mitologii rzymskiej boginie zemsty, mścicielki przelanej krwi, w mitologii greckiej erynie fartuch co znaczy.
Co znaczy Flądra:
Słownik 1. ryba z rodz. o tej samej nazwie charakteryzująca się niesymetrycznym, spłaszczonym ciałem i oczami przesuniętymi na prawy bok; 2. o kimś brudnym, niechlujnym, o kobiecie złego prowadzenia się fartuch krzyżówka.
Co znaczy Frankista:
Słownik 1. członek żydowskiej sekty religijnej o tendencjach mistyczno kabalistycznych, działającej w XVIII-XIX w.; zwolennik dyktatury hiszpańskiego generała Francisco Franco fartuch co to jest.
Co znaczy Ferment:
Słownik 1. niepokój, wzburzenie, wrzenie: 2. białka o właściwościach biokatalitycznych, produkowane poprzez każdy żywy organizm, regulujące przebieg mechanizmów życiowych fartuch słownik.
Co znaczy Flesz:
Słownik 1. szybki atak w szermierce, opierający na wyrzuceniu całego ciała naprzód; 2. fotograficzna lampa błyskowa fartuch czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: