ganek definicja
Słownik GANEK definicja. Czym jest budynku, nakryta dwuspadowym daszkiem, wspartym na kolumnach.

Czy przydatne?

Definicja Ganek

Co oznacza GANEK: 1. przybudówka, zazwyczaj parterowa, przed wejściem do budynku, nakryta dwuspadowym daszkiem, wspartym na kolumnach, słupach; 2. długie przejście na zewnątrz budynku w formie otwartego korytarza, balkonu, krużganku, galerii; 3. wąskie przejście podziemne w kopalni; 4. w alpinizmie występ skalny

Czym jest Ganek znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Goliat:
Słownik zbudowany, mocny; 2. niemiecki miniaturowy czołg bezzałogowy, zdalnie kierowany, napełniany materiałem wybuchowym, stosowany w okresie drugiej wojny światowej pomiędzy innymi do niszczenia czołgów i ganek co to jest.
Co znaczy Garnitur:
Słownik 1. ubranie męskie, składające się z marynarki i spodni, czasem także kamizelki; 2. zespół elementów wykorzystywanych do jednego celu, stanowiących pewną całość ganek definicja.
Co znaczy Gradzina:
Słownik 1. bryłka gradu; 2. dłuto kamieniarskie z ostrzem ząbkowanym ganek co znaczy.
Co znaczy Gig:
Słownik 1. wiosłowa łódź okrętowa o ściętej rufie; 2. jednokonny powozik dwukołowy, stosowany w XIX i najpierw XX w. w Anglii ganek słownik.
Co znaczy Giełda:
Słownik kapitalistycznych organizacja publiczna, gdzie kupcy i pośrednicy dokonują kupna i sprzedaży w pierwszej kolejności papierów wartościowych i niektórych towarów masowych; 2. spotkanie producentów z ganek znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: