geniusz definicja
Słownik GENIUSZ definicja. Czym jest wyjątkowe uzdolnienia w jakimś kierunku, ogromny talent; 2.

Czy przydatne?

Definicja Geniusz

Co oznacza GENIUSZ: 1. najwyższy stopień umiejętności umysłowych człowieka, wyjątkowe uzdolnienia w jakimś kierunku, ogromny talent; 2. człowiek obdarzony niezwykłą zdolnością twórczą, wyjątkowo utalentowany w jakiejś dziedzinie; 3. w mitologii rzymskiej: bóstwo opiekuńcze mężczyzny, powstające w momencie jego urodzin, wyobrażane jako uskrzydlona postać ludzka

Czym jest Geniusz znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Graba:
Słownik 1. ręka, dłoń; 2. spory piec, szczególnie z otworem w sieni; otwór pieca geniusz co znaczy.
Co znaczy Garnitur:
Słownik 1. ubranie męskie, składające się z marynarki i spodni, czasem także kamizelki; 2. zespół elementów wykorzystywanych do jednego celu, stanowiących pewną całość geniusz krzyżówka.
Co znaczy Glon:
Słownik 1. roślina wodna albo rozwijająca się w miejscach wilgotnych, o kształcie nitkowatym lub blaszkowatym; 2. spora kromka, kawał, pajda chleba geniusz co to jest.
Co znaczy Gąsienica:
Słownik błonkówki z gatunku rośliniarek, o ciele wydłużonym i walcowatym, zbudowanym z kilkunastu pierścieni; 2. rodzaj szerokiej, stalowej taśmy z szeregu połączonych zawiasowo ogniw, opasującej koła geniusz słownik.
Co znaczy Gig:
Słownik 1. wiosłowa łódź okrętowa o ściętej rufie; 2. jednokonny powozik dwukołowy, stosowany w XIX i najpierw XX w. w Anglii geniusz czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: