giełda definicja
Słownik Giełda definicja. Czym jest gdzie kupcy i pośrednicy dokonują kupna i sprzedaży w pierwszej.

Czy przydatne?

Definicja Giełda

Co oznacza GIEŁDA: 1. w państwach kapitalistycznych organizacja publiczna, gdzie kupcy i pośrednicy dokonują kupna i sprzedaży w pierwszej kolejności papierów wartościowych i niektórych towarów masowych; 2. spotkanie producentów z przedstawicielami placówek handlowych, w okresie którego zawiera się transakcje kupna sprzedaży prezentowanych artykułów; 3. wypytywanie o przebieg egzaminu poprzez czekających na własną kolej studentów

Czym jest Giełda znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Gradzina:
Słownik 1. bryłka gradu; 2. dłuto kamieniarskie z ostrzem ząbkowanym giełda.
Co znaczy Gramatycznych; 10. W Algebrze Wielomian Jednorodny:
Słownik organizmu osiągnięty pod wpływem treningu; 1 2. zespół środków artystycznych użytych poprzez artystę; słowo zewnętrzny dzieła sztuki; 13. naczynie, do którego się wlewa rozpuszczony metal, masę giełda.
Co znaczy Granulacja:
Słownik tkanki łącznej i naczyń włosowatych osłonięty włóknikowym nalotem, wypełniający ubytek tkanki w procesie odnowy; 2. metoda złotnicza polegająca na wykonywaniu ozdób z bardzo drobnych kuleczek złotych giełda.
Co znaczy Glinianka:
Słownik 1. miejsce, gdzie się kopie lub gdzie kopano glinę; dół po wykopanej glinie, zazwyczaj napełniony wodą; 2. chata ulepiona z gliny giełda.
Co znaczy Gala:
Słownik 1. uroczystość, przyjęcie, bankiet z udziałem formalnych osób; 2. odświętny, uroczysty strój; 3. dekoracja statku w dni uroczyste banderami, proporcami i flagami kodu sygnałowego giełda.
  • Dodano:
  • Autor: