glinianka definicja
Słownik GLINIANKA definicja. Czym jest wykopanej glinie, zazwyczaj napełniony wodą; 2. chata.

Czy przydatne?

Definicja Glinianka

Co oznacza GLINIANKA: 1. miejsce, gdzie się kopie lub gdzie kopano glinę; dół po wykopanej glinie, zazwyczaj napełniony wodą; 2. chata ulepiona z gliny

Czym jest Glinianka znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Grot:
Słownik zakończenie różnych rodzajów broni drzewcowej: włóczni, kopii, dzidy, lancy i strzały; 2. zakończenie odnogi poroża kozła sarny skierowane ku górze; 3. dłuto kamieniarskie wykorzystywane do zbijania glinianka co znaczy.
Co znaczy Garda:
Słownik rękojeści broni siecznej, ochraniająca dłoń i przegub szermierza; jelec; 2. w boksie ustawienie rąk tworzące osłonę przed ciosem przeciwnika; 3. lina wykorzystywana do podciągania drzewca albo innej glinianka krzyżówka.
Co znaczy Granulacja:
Słownik tkanki łącznej i naczyń włosowatych osłonięty włóknikowym nalotem, wypełniający ubytek tkanki w procesie odnowy; 2. metoda złotnicza polegająca na wykonywaniu ozdób z bardzo drobnych kuleczek złotych glinianka co to jest.
Co znaczy Generalizacja:
Słownik pewnego twierdzenia, prawa, zasady i tym podobne na większy zakres zjawisk; uogólnienie; 2. operacja logiczna otrzymywania zdania z funkcji zdaniowej poprzez poprzedzenie jej odpowiednim glinianka słownik.
Co znaczy Grajcar:
Słownik 1. dawna moneta południowoniemiecka, austriacka i śląska; 2. pręt żelazny do wydobywania elementów uwięzłych na przykład w butelce, w lufie strzelby glinianka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: