goliat definicja
Słownik GOLIAT definicja. Czym jest miniaturowy czołg bezzałogowy, zdalnie kierowany, napełniany.

Czy przydatne?

Definicja Goliat

Co oznacza GOLIAT: 1. człowiek dobrze zbudowany, mocny; 2. niemiecki miniaturowy czołg bezzałogowy, zdalnie kierowany, napełniany materiałem wybuchowym, stosowany w okresie drugiej wojny światowej pomiędzy innymi do niszczenia czołgów i umocnień; 3. potężny afrykański chrząszcz długości do 10 cm pięknie ubarwiony; 4. żaba afrykańska dochodząca do 30 cm długości

Czym jest Goliat znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Groteska:
Słownik muzyczny albo plastyczny o elementach komicznie przejaskrawionych, karykaturalnych albo fantastycznych; 2. ornament roślinny połączony z fantastycznymi motywami postaci ludzkich albo zwierzęcych goliat co to jest.
Co znaczy Garda:
Słownik rękojeści broni siecznej, ochraniająca dłoń i przegub szermierza; jelec; 2. w boksie ustawienie rąk tworzące osłonę przed ciosem przeciwnika; 3. lina wykorzystywana do podciągania drzewca albo innej goliat definicja.
Co znaczy Grzebień:
Słownik toaletowy w formie płytki z tworzywa sztucznego, rogowej, metalowej i tym podobne z głęboko wyciętymi zębami, wykorzystywany do czesania albo upinania włosów; 2. mięsisty, czerwony wyrostek na głowie goliat co znaczy.
Co znaczy Glej:
Słownik tworzących zrąb dla komórek nerwowych i mających dla nich znaczenie odżywcze i obronne; 2. mechanizm odtleniania substancji glebowej, zachodzący zazwyczaj w głębszych warstwach gleb podmokłych goliat słownik.
Co znaczy Gigant:
Słownik greckiej olbrzymie istoty obdarzone ogromną siłą; 2. człowiek o sporym wzroście i ogromnej sile; 3. o czymś mającym nadzwyczajnie ogromne rozmiary; 4. w gimnastyce akrobatycznej obrót wykonany na goliat znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: