gramatycznych algebrze definicja
Słownik Gramatycznych; 10. W Algebrze Wielomian Jednorodny definicja. Czym jest treningu; 1 2.

Czy przydatne?

Definicja Gramatycznych; 10. W Algebrze Wielomian Jednorodny

Co oznacza GRAMATYCZNYCH; 10. W ALGEBRZE WIELOMIAN JEDNORODNY: 1. stan sprawności organizmu osiągnięty pod wpływem treningu; 1 2. zespół środków artystycznych użytych poprzez artystę; słowo zewnętrzny dzieła sztuki; 13. naczynie, do którego się wlewa rozpuszczony metal, masę plastyczną i tym podobne, które krzepnąc w nim zachowują jego kształt

Czym jest Gramatycznych; 10. W Algebrze znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Gałąź:
Słownik z pnia drzewa; 2. odnoga, odgałęzienie jakiegoś organu, części organizmu; 3. dział gospodarki narodowej, edukacji, administracji i tym podobne; 4. boczna linia rodu, plemienia; 5. odnoga w wieńcu gramatycznych; 10. w algebrze wielomian jednorodny.
Co znaczy Grzechotka:
Słownik niemowlęca, zazwyczaj w kształcie kuli z rączką, zawierająca w środku kilka drobnych kuleczek grzechoczących przy potrząsaniu; 2. drewniane narzędzie wydające przy poruszaniu suchy trzask, w wyniku gramatycznych; 10. w algebrze wielomian jednorodny.
Co znaczy Grzanka:
Słownik 1. przyrumieniony, podsuszony kawałek bułki albo chleba; 2. gorący napój alkoholowy przyrządzany z tłuszczem, korzeniami itp gramatycznych; 10. w algebrze wielomian jednorodny.
Co znaczy Graba:
Słownik 1. ręka, dłoń; 2. spory piec, szczególnie z otworem w sieni; otwór pieca gramatycznych; 10. w algebrze wielomian jednorodny.
Co znaczy Grzęda:
Słownik uprawnej w ogrodzie albo na polu odgraniczony rowkami; 2. żerdź, drążek, pręt, na którym odpoczywa ptactwo domowe; 3. wydłużona, wypukła, o niedużej wysokości forma rzeźby skorupy ziemskiej; 4. w gramatycznych; 10. w algebrze wielomian jednorodny.
  • Dodano:
  • Autor: