granat definicja
Słownik GRANAT definicja. Czym jest smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Granat

Co oznacza GRANAT: 1. niewysokie drzewo strefy śródziemnomorskiej dające smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny

Czym jest Granat znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Gródź:
Słownik przegroda kadłuba statku wodnego dzieląca jego wnętrze na przedziały; 2. przepierzenie wentylacyjne z tkaniny, desek, cegły i tym podobne stawiane wzdłuż wyrobiska ślepego w celu doprowadzenia granat co znaczy.
Co znaczy Grzechotka:
Słownik niemowlęca, zazwyczaj w kształcie kuli z rączką, zawierająca w środku kilka drobnych kuleczek grzechoczących przy potrząsaniu; 2. drewniane narzędzie wydające przy poruszaniu suchy trzask, w wyniku granat krzyżówka.
Co znaczy Graniak:
Słownik ostrych krawędziach i ścianach zeszlifowanych i wygładzonych w wyniku uderzeń ziaren piasku niesionego poprzez wiatr; 2. sortyment tarcicy o kwadratowym przekroju poprzecznym i określonej granicy granat co to jest.
Co znaczy Glinianka:
Słownik 1. miejsce, gdzie się kopie lub gdzie kopano glinę; dół po wykopanej glinie, zazwyczaj napełniony wodą; 2. chata ulepiona z gliny granat słownik.
Co znaczy Granulacja:
Słownik tkanki łącznej i naczyń włosowatych osłonięty włóknikowym nalotem, wypełniający ubytek tkanki w procesie odnowy; 2. metoda złotnicza polegająca na wykonywaniu ozdób z bardzo drobnych kuleczek złotych granat czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: