granat definicja
Słownik Granat definicja. Czym jest smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Granat

Co oznacza GRANAT: 1. niewysokie drzewo strefy śródziemnomorskiej dające smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny

Czym jest Granat znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Gradacja:
Słownik stopnia nasilenia; 2. błyskawiczny przyrost liczebności szkodnika roślin uprawnych i nagłe pojawienie się znacznej jego ilości na określonym terenie; 3. stopień kontrastowości fotograficznego granat.
Co znaczy Ganek:
Słownik zazwyczaj parterowa, przed wejściem do budynku, nakryta dwuspadowym daszkiem, wspartym na kolumnach, słupach; 2. długie przejście na zewnątrz budynku w formie otwartego korytarza, balkonu, krużganku granat.
Co znaczy Graniak:
Słownik ostrych krawędziach i ścianach zeszlifowanych i wygładzonych w wyniku uderzeń ziaren piasku niesionego poprzez wiatr; 2. sortyment tarcicy o kwadratowym przekroju poprzecznym i określonej granicy granat.
Co znaczy Gracja:
Słownik 1. w mitologii rzymskiej jedna z trzech bogiń wdzięku i radości; 2. kobieta urocza, pełna wdzięku, piękna; 3. wdzięk, powab granat.
Co znaczy Gąsienica:
Słownik błonkówki z gatunku rośliniarek, o ciele wydłużonym i walcowatym, zbudowanym z kilkunastu pierścieni; 2. rodzaj szerokiej, stalowej taśmy z szeregu połączonych zawiasowo ogniw, opasującej koła granat.
  • Dodano:
  • Autor: