granat definicja
Słownik GRANAT definicja. Czym jest smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny. Co oznacza.

Czy przydatne?

Definicja Granat

Co oznacza GRANAT: 1. niewysokie drzewo strefy śródziemnomorskiej dające smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny

Czym jest Granat znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Grzebień:
Słownik toaletowy w formie płytki z tworzywa sztucznego, rogowej, metalowej i tym podobne z głęboko wyciętymi zębami, wykorzystywany do czesania albo upinania włosów; 2. mięsisty, czerwony wyrostek na głowie granat co to jest.
Co znaczy Gang:
Słownik 1. zorganizowana ekipa przestępcza; 2. chód zegara, stuk wahadła; 3. przejście podziemne w kopalni granat definicja.
Co znaczy Głownia:
Słownik tlące polano; 2. zasadnicza część każdej broni białej, od rękojeści w dół, przeznaczona do cięcia albo kłucia; 3. rękojeść broni ręcznej, w szczególności siecznej; 4. grzyb pasożytniczy z rodz. o tej granat co znaczy.
Co znaczy Ganek:
Słownik zazwyczaj parterowa, przed wejściem do budynku, nakryta dwuspadowym daszkiem, wspartym na kolumnach, słupach; 2. długie przejście na zewnątrz budynku w formie otwartego korytarza, balkonu, krużganku granat słownik.
Co znaczy Goliat:
Słownik zbudowany, mocny; 2. niemiecki miniaturowy czołg bezzałogowy, zdalnie kierowany, napełniany materiałem wybuchowym, stosowany w okresie drugiej wojny światowej pomiędzy innymi do niszczenia czołgów i granat znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: