groteska definicja
Słownik GROTESKA definicja. Czym jest komicznie przejaskrawionych, karykaturalnych albo.

Czy przydatne?

Definicja Groteska

Co oznacza GROTESKA: 1. utwór literacki, muzyczny albo plastyczny o elementach komicznie przejaskrawionych, karykaturalnych albo fantastycznych; 2. ornament roślinny połączony z fantastycznymi motywami postaci ludzkich albo zwierzęcych, charakterystyczny dla malarstwa pompejańskiego, przejęty i rozwinięty poprzez renesans

Czym jest Groteska znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Grajcar:
Słownik 1. dawna moneta południowoniemiecka, austriacka i śląska; 2. pręt żelazny do wydobywania elementów uwięzłych na przykład w butelce, w lufie strzelby groteska co znaczy.
Co znaczy Górka:
Słownik terenu na niewielkiej przestrzeni, mała górka; 2. najwyższe piętro domu; 3. manewr pilotażowy samolotu wykonany z lotu poziomego, opierający na gwałtownym nabraniu wysokości, a następnie zejściu na groteska krzyżówka.
Co znaczy Giełda:
Słownik kapitalistycznych organizacja publiczna, gdzie kupcy i pośrednicy dokonują kupna i sprzedaży w pierwszej kolejności papierów wartościowych i niektórych towarów masowych; 2. spotkanie producentów z groteska co to jest.
Co znaczy Geniusz:
Słownik stopień umiejętności umysłowych człowieka, wyjątkowe uzdolnienia w jakimś kierunku, ogromny talent; 2. człowiek obdarzony niezwykłą zdolnością twórczą, wyjątkowo utalentowany w jakiejś dziedzinie; 3 groteska słownik.
Co znaczy Gradacja:
Słownik stopnia nasilenia; 2. błyskawiczny przyrost liczebności szkodnika roślin uprawnych i nagłe pojawienie się znacznej jego ilości na określonym terenie; 3. stopień kontrastowości fotograficznego groteska czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: