grzechotka definicja
Słownik GRZECHOTKA definicja. Czym jest zawierająca w środku kilka drobnych kuleczek grzechoczących.

Czy przydatne?

Definicja Grzechotka

Co oznacza GRZECHOTKA: 1. zabawka niemowlęca, zazwyczaj w kształcie kuli z rączką, zawierająca w środku kilka drobnych kuleczek grzechoczących przy potrząsaniu; 2. drewniane narzędzie wydające przy poruszaniu suchy trzask, w wyniku uderzeń obracającego się cienkiego drewienka o tryby zębatego walca; kołatka; 3. ręczne urządzenie napędowe z przekładnią w formie systemu zapadkowego, wykorzystywane do napędu między innymi ręcznych dźwigników śrubowych i wiertarek

Czym jest Grzechotka znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Gang:
Słownik 1. zorganizowana ekipa przestępcza; 2. chód zegara, stuk wahadła; 3. przejście podziemne w kopalni grzechotka co znaczy.
Co znaczy Goliat:
Słownik zbudowany, mocny; 2. niemiecki miniaturowy czołg bezzałogowy, zdalnie kierowany, napełniany materiałem wybuchowym, stosowany w okresie drugiej wojny światowej pomiędzy innymi do niszczenia czołgów i grzechotka krzyżówka.
Co znaczy Garda:
Słownik rękojeści broni siecznej, ochraniająca dłoń i przegub szermierza; jelec; 2. w boksie ustawienie rąk tworzące osłonę przed ciosem przeciwnika; 3. lina wykorzystywana do podciągania drzewca albo innej grzechotka co to jest.
Co znaczy Gramatycznych; 10. W Algebrze Wielomian Jednorodny:
Słownik organizmu osiągnięty pod wpływem treningu; 1 2. zespół środków artystycznych użytych poprzez artystę; słowo zewnętrzny dzieła sztuki; 13. naczynie, do którego się wlewa rozpuszczony metal, masę grzechotka słownik.
Co znaczy Gródź:
Słownik przegroda kadłuba statku wodnego dzieląca jego wnętrze na przedziały; 2. przepierzenie wentylacyjne z tkaniny, desek, cegły i tym podobne stawiane wzdłuż wyrobiska ślepego w celu doprowadzenia grzechotka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: