grzechotka definicja
Słownik Grzechotka definicja. Czym jest zawierająca w środku kilka drobnych kuleczek grzechoczących.

Czy przydatne?

Definicja Grzechotka

Co oznacza GRZECHOTKA: 1. zabawka niemowlęca, zazwyczaj w kształcie kuli z rączką, zawierająca w środku kilka drobnych kuleczek grzechoczących przy potrząsaniu; 2. drewniane narzędzie wydające przy poruszaniu suchy trzask, w wyniku uderzeń obracającego się cienkiego drewienka o tryby zębatego walca; kołatka; 3. ręczne urządzenie napędowe z przekładnią w formie systemu zapadkowego, wykorzystywane do napędu między innymi ręcznych dźwigników śrubowych i wiertarek

Czym jest Grzechotka znaczenie w Słownik wyrazy G .

Co znaczy Garnitur:
Słownik 1. ubranie męskie, składające się z marynarki i spodni, czasem także kamizelki; 2. zespół elementów wykorzystywanych do jednego celu, stanowiących pewną całość grzechotka.
Co znaczy Gigant:
Słownik greckiej olbrzymie istoty obdarzone ogromną siłą; 2. człowiek o sporym wzroście i ogromnej sile; 3. o czymś mającym nadzwyczajnie ogromne rozmiary; 4. w gimnastyce akrobatycznej obrót wykonany na grzechotka.
Co znaczy Glej:
Słownik tworzących zrąb dla komórek nerwowych i mających dla nich znaczenie odżywcze i obronne; 2. mechanizm odtleniania substancji glebowej, zachodzący zazwyczaj w głębszych warstwach gleb podmokłych grzechotka.
Co znaczy Gara:
Słownik 1. rośniecie ciasta; 2. pomieszczenie w piekarni, gdzie rośnie ciasto; 3. lina wykorzystywana do obracania rei w płaszczyźnie poziomej; 4. bieg żaglowca przy bocznym wietrze grzechotka.
Co znaczy Granat:
Słownik 1. niewysokie drzewo strefy śródziemnomorskiej dające smaczne owoce; 2. pocisk artyleryjski albo ręczny grzechotka.
  • Dodano:
  • Autor: