herbarz definicja
Słownik HERBARZ definicja. Czym jest używających ich rodów; 2. podręcznik zawierająca opisy roślin.

Czy przydatne?

Definicja Herbarz

Co oznacza HERBARZ: 1. księga zawierająca rejestr i opis herbów i genealogie używających ich rodów; 2. podręcznik zawierająca opisy roślin

Czym jest Herbarz znaczenie w Słownik wyrazy H .

Co znaczy Horyzont:
Słownik której niebo wydaje się stykać z powierzchnią Ziemi; 2. środowisko, otoczenie; 3. zakres, zasięg wiedzy, zainteresowań, idei i tym podobne; 4. możliwości, perspektywy; 5. wysokość poziomu wody w herbarz co to jest.
Co znaczy Hetman:
Słownik 1. w Polsce od XV w. do rozbiorów najwyższy dowódca wojsk, wódz naczelny; 2. najsilniejsza figura w szachach, mogąca się poruszać i bić we wszystkich kierunkach, bez ograniczenia odległości herbarz definicja.
Co znaczy Hiacynt:
Słownik 1. roślina cebulkowa z rodz. liliowatych, o kwiatach pięknie pachnących, zgromadzonych w grona; 2. minerał, przezroczysta odmiana cyrkonu barwy żółtej, pomarańczowej, czerwonej albo brunatnej herbarz co znaczy.
Co znaczy Heroina:
Słownik 1. kluczowa bohaterka sztuki, aktorka grająca kluczową rolę; 2. alkaloid, pochodna morfiny, silnie działający narkotyk herbarz słownik.
Co znaczy Hak:
Słownik zgięty na końcu, o różnych kształtach w zależności od wykorzystania, wykorzystywany do zawieszania na nim czegoś, do trzymania, chwytania czegoś, zaczepiania o coś i tym podobne; 2. górne kły jelenia herbarz znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: