herbarz definicja
Słownik Herbarz definicja. Czym jest używających ich rodów; 2. podręcznik zawierająca opisy roślin.

Czy przydatne?

Definicja Herbarz

Co oznacza HERBARZ: 1. księga zawierająca rejestr i opis herbów i genealogie używających ich rodów; 2. podręcznik zawierająca opisy roślin

Czym jest Herbarz znaczenie w Słownik wyrazy H .

Co znaczy Herkules:
Słownik 1. w mitologii greckiej jeden z bohaterów o niezwykłej sile fizycznej; 2. chrząszcz z rodz. żukowatych, jeden z największych chrząszczy żyjący w podzwrotnikowej Ameryce Płd herbarz.
Co znaczy Harmonia:
Słownik wzajemne dopełnianie się przedmiotów, elementów, właściwości, zjawisk i tym podobne składających się na estetyczną i zgraną całość; 2. zgodne współżycie, przyjazne relacje, pogodny, przyjazny nastrój herbarz.
Co znaczy Hiacynt:
Słownik 1. roślina cebulkowa z rodz. liliowatych, o kwiatach pięknie pachnących, zgromadzonych w grona; 2. minerał, przezroczysta odmiana cyrkonu barwy żółtej, pomarańczowej, czerwonej albo brunatnej herbarz.
Co znaczy Hala:
Słownik 1. budynek jednokondygnacyjny o rozległym wnętrzu, spore pomieszczenie; 2. pastwisko górskie położone ponad granicy lasów herbarz.
Co znaczy Harap:
Słownik 1. bicz z krótką rękojeścią i długim splecionym rzemieniem; 2. okrzyk myśliwych nawołujących psy, w szczególności dla odpędzenia ich od ubitej zwierzyny herbarz.
  • Dodano:
  • Autor: