herbarz definicja
Słownik Herbarz definicja. Czym jest używających ich rodów; 2. podręcznik zawierająca opisy roślin.

Czy przydatne?

Definicja Herbarz

Co oznacza HERBARZ: 1. księga zawierająca rejestr i opis herbów i genealogie używających ich rodów; 2. podręcznik zawierająca opisy roślin

Czym jest Herbarz znaczenie w Słownik wyrazy H .

Co znaczy Herkules:
Słownik 1. w mitologii greckiej jeden z bohaterów o niezwykłej sile fizycznej; 2. chrząszcz z rodz. żukowatych, jeden z największych chrząszczy żyjący w podzwrotnikowej Ameryce Płd herbarz.
Co znaczy Hybryda:
Słownik roślina powstała ze skrzyżowania dwóch genetycznie różnych zwierząt albo roślin; 2. słowo złożony z przedmiotów należących do dwóch różnych języków, na przykład pseudonaukowy; 3. coś, co złożona jest herbarz.
Co znaczy Horyzont:
Słownik której niebo wydaje się stykać z powierzchnią Ziemi; 2. środowisko, otoczenie; 3. zakres, zasięg wiedzy, zainteresowań, idei i tym podobne; 4. możliwości, perspektywy; 5. wysokość poziomu wody w herbarz.
Co znaczy Harap:
Słownik 1. bicz z krótką rękojeścią i długim splecionym rzemieniem; 2. okrzyk myśliwych nawołujących psy, w szczególności dla odpędzenia ich od ubitej zwierzyny herbarz.
Co znaczy Hieroglif:
Słownik pismo obrazkowe; 2. pismo ideograficzne Majów, Azteków, chińskie; 3. wypukłe albo wklęsłe nierówności na powierzchni warstw skalnych, powstałe wskutek działania czynników organicznych albo herbarz.
  • Dodano:
  • Autor: