identyfikator definicja
Słownik IDENTYFIKATOR definicja. Czym jest nazwiskiem noszącej je osoby, wykorzystywana jako symbol.

Czy przydatne?

Definicja Identyfikator

Co oznacza IDENTYFIKATOR: 1. plakietka, bransoletka i tym podobne z imieniem i nazwiskiem noszącej je osoby, wykorzystywana jako symbol rozpoznawczy; 2. rodzaj symbolu, na przykład w języku programowania komputerów; 3. urządzenie w automatycznych centralach telefonicznych, którego funkcja bazuje na rozpoznawaniu zgłaszającego się łącza wejściowego

Czym jest Identyfikator znaczenie w Słownik wyrazy I .

Co znaczy Iglica:
Słownik zbliżone kształtem i funkcją do igły, najczęściej drewniane albo metalowe, wykorzystywane do ręcznego dziania siatki, sieci rybackich i tym podobne; 2. część systemu zamkowego broni palnej mająca identyfikator co znaczy.
Co znaczy Iryzacja:
Słownik 1. mienienie się barwami tęczy czegoś powstające wskutek interferencji światła białego; 2. zdobienie wyrobów ceramicznych i szkła poprzez pokrywanie ich substancjami dającymi tęczowy połysk identyfikator krzyżówka.
Co znaczy Idealista:
Słownik zwolennik idealizmu filozoficznego; 2. człowiek kierujący się w postępowaniu ideałami, wzniosłymi zasadami, stawiający przed sobą szlachetne cele, zdolny do poświęceń dla dobra ogólnego, wyobrażający identyfikator co to jest.
Co znaczy Iglak:
Słownik 1. drzewo iglaste; 2. pilniczek o przekroju okrągłym i kształcie przypominającym igłę identyfikator słownik.
Co znaczy Iluminacja:
Słownik oświetlenie; 2. ozdoba rysunkowa książki niezwiązana tematycznie z treścią utworu; 3. wykonana ręcznie artystyczna, barwna ilustracja tekstu rękopiśmiennego, charakterystyczna w szczególności dla identyfikator czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: