iluminacja definicja
Słownik ILUMINACJA definicja. Czym jest niezwiązana tematycznie z treścią utworu; 3. wykonana.

Czy przydatne?

Definicja Iluminacja

Co oznacza ILUMINACJA: 1. rzęsiste oświetlenie; 2. ozdoba rysunkowa książki niezwiązana tematycznie z treścią utworu; 3. wykonana ręcznie artystyczna, barwna ilustracja tekstu rękopiśmiennego, charakterystyczna w szczególności dla okresu średniowiecznego; miniatura

Czym jest Iluminacja znaczenie w Słownik wyrazy I .

Co znaczy Identyfikator:
Słownik bransoletka i tym podobne z imieniem i nazwiskiem noszącej je osoby, wykorzystywana jako symbol rozpoznawczy; 2. rodzaj symbolu, na przykład w języku programowania komputerów; 3. urządzenie w iluminacja co znaczy.
Co znaczy Indukcja:
Słownik rozumowanie opierające na wyprowadzaniu wniosków ogólnych z przesłanek będących szczególnymi przypadkami tych wniosków; 2. w naukach empirycznych sposób badawcza prowadząca do uogólnień na podstawie iluminacja krzyżówka.
Co znaczy Identyfikacja:
Słownik 1. stwierdzenie czyjejś tożsamości, określenie jednakowości czegoś w porównaniu z czymś; 2. upodabnianie własnej osobowości do jakiegoś wybranego wzorca osobowości iluminacja co to jest.
Co znaczy Idylla:
Słownik zmącone, pogodne, spokojne, beztroskie życie; 2. utwór poetycki, zazwyczaj o charakterze liryczno opisowym, przedstawiający w sposób wyidealizowany uroki życia wiejskiego, zawierający najczęściej iluminacja słownik.
Co znaczy Impuls:
Słownik działania, pobudka wewnętrzna; 2. przebieg zmian wielkości fizycznej (na przykład napięcia elektrycznego) różniącej się od zera pośrodku bardzo krótkiego czasu; 3. krótkotrwały stan czynny iluminacja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: