impas definicja
Słownik IMPAS definicja. Czym jest posiadanych kart bijących w przewidywaniu, iż przeciwnik, mający.

Czy przydatne?

Definicja Impas

Co oznacza IMPAS: 1. przypadek bez wyjścia; 2. bicie karty młodszą z posiadanych kart bijących w przewidywaniu, iż przeciwnik, mający jeszcze dołożyć kartę, nie ma czym przebić lewy

Czym jest Impas znaczenie w Słownik wyrazy I .

Co znaczy Idylla:
Słownik zmącone, pogodne, spokojne, beztroskie życie; 2. utwór poetycki, zazwyczaj o charakterze liryczno opisowym, przedstawiający w sposób wyidealizowany uroki życia wiejskiego, zawierający najczęściej impas co znaczy.
Co znaczy Iluminacja:
Słownik oświetlenie; 2. ozdoba rysunkowa książki niezwiązana tematycznie z treścią utworu; 3. wykonana ręcznie artystyczna, barwna ilustracja tekstu rękopiśmiennego, charakterystyczna w szczególności dla impas krzyżówka.
Co znaczy Inwolucja:
Słownik w budowie i funkcji tkanek albo narządów w okresie rozwoju osobniczego, na przykład zanik grasicy u kręgowców w momencie dojrzewania płciowego; 2. przekształcenie mające tę cecha, iż wykonane kolejno impas co to jest.
Co znaczy Indeks:
Słownik lista tematów, terminów naukowych, nazwisk, miejscowości i tym podobne omawianych, poruszanych albo przytoczonych w danym dziele, umieszczony zazwyczaj na końcu tego dzieła, z podaniem stron, na impas słownik.
Co znaczy Iglica:
Słownik zbliżone kształtem i funkcją do igły, najczęściej drewniane albo metalowe, wykorzystywane do ręcznego dziania siatki, sieci rybackich i tym podobne; 2. część systemu zamkowego broni palnej mająca impas czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: