jabłko definicja
Słownik Jabłko definicja. Czym jest jedno z insygniów władzy królewskiej i cesarskiej; 3. rzepka.

Czy przydatne?

Definicja Jabłko

Co oznacza JABŁKO: 1. owoc jabłoni; 2. kula złocista z krzyżem na wierzchu, jedno z insygniów władzy królewskiej i cesarskiej; 3. rzepka kolanowa; 4. ciemniejsze plamy występujące najczęściej w siwej, rzadziej w bułanej i gniadej maści konia

Czym jest Jabłko znaczenie w Słownik wyrazy J .

Co znaczy Język:
Słownik ustnej, składający się z elastycznych mięśni, pokryty błoną śluzową, mieszczący narządy smaku, biorący udział w ssaniu, żuciu i połykaniu pokarmów, nieodzowny u ludzi do mówienia; 2. zasób wyrazów jabłko.
Co znaczy Jałowcówka:
Słownik 1. wódka gatunkowa wytrawna z dodatkiem naturalnego olejku i destylatu jałowcowego; 2. odmiana gruszy zwyczajnej jabłko.
Co znaczy Jaz:
Słownik żelbetowa, wznoszona w poprzek koryta rzeki, wykorzystywana do spiętrzania wody w celu umożliwienia żeglugi, uzyskania dogodnego ujęcia wody, nawilgocenia gleby i tym podobne; 2. rodzaj ruchomego jabłko.
Co znaczy Japonka:
Słownik narodowości japońskiej; 2. ręczny dwukołowy wózek z przechylną skrzynią do przewozu ciekłego betonu, piasku i tym podobne; 3. sandałki, zazwyczaj plastikowe albo gumowe, przystosowane do noszenia na jabłko.
Co znaczy Jabłecznik:
Słownik 1. słabe wino wytrawne z jabłek; 2. placek z jabłkami jabłko.
  • Dodano:
  • Autor: