jaskółka definicja
Słownik JASKÓŁKA definicja. Czym jest owadożerny, charakteryzujący się długimi, ostro zakończonymi.

Czy przydatne?

Definicja Jaskółka

Co oznacza JASKÓŁKA: 1. niewielki ptak wędrowny z rodz. o tej samej nazwie, owadożerny, charakteryzujący się długimi, ostro zakończonymi skrzydłami i widełkowatym ogonem, wytrwały w locie; 2. ostatni, najwyższy balkon w teatrze; 3. jeden z kilku próbnych egzemplarzy danego wydawnictwa; 4. figura w jeździe na łyżwach albo w ćwiczeniach gimnastycznych, polegająca na pochyleniu tułowia w przód i wyprostowaniu jednej nogi poziomo w tył, a ramion w bok

Czym jest Jaskółka znaczenie w Słownik wyrazy J .

Co znaczy Jaguar:
Słownik 1. zwierzę drapieżne z rodz. kotów, o ubarwieniu czerwonożółtym w czarne cętki; 2. marka samochodu jaskółka co znaczy.
Co znaczy Język:
Słownik ustnej, składający się z elastycznych mięśni, pokryty błoną śluzową, mieszczący narządy smaku, biorący udział w ssaniu, żuciu i połykaniu pokarmów, nieodzowny u ludzi do mówienia; 2. zasób wyrazów jaskółka krzyżówka.
Co znaczy Junkier:
Słownik 1. w Niemczech średniowiecznych młodszy syn rodziny panującej; 2. w armii rosyjskiej w XVIII i pierwszej połowie XIX w. podoficer pochodzenia szlacheckiego jaskółka co to jest.
Co znaczy Jaszczur:
Słownik 1. skóra cielęca, kozia albo owcza z licem groszkowanym, stosowana do wyrobu galanterii kaletniczej; szagryn; 2. wymarły gad z ery mezozoicznej; 3. płaz ogoniasty, salamandra jaskółka słownik.
Co znaczy Jasiek:
Słownik 1. mała poduszka pod głowę; 2. odmiana fasoli o sporym, białym ziarnie jaskółka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: