jaskółka definicja
Słownik Jaskółka definicja. Czym jest owadożerny, charakteryzujący się długimi, ostro zakończonymi.

Czy przydatne?

Definicja Jaskółka

Co oznacza JASKÓŁKA: 1. niewielki ptak wędrowny z rodz. o tej samej nazwie, owadożerny, charakteryzujący się długimi, ostro zakończonymi skrzydłami i widełkowatym ogonem, wytrwały w locie; 2. ostatni, najwyższy balkon w teatrze; 3. jeden z kilku próbnych egzemplarzy danego wydawnictwa; 4. figura w jeździe na łyżwach albo w ćwiczeniach gimnastycznych, polegająca na pochyleniu tułowia w przód i wyprostowaniu jednej nogi poziomo w tył, a ramion w bok

Czym jest Jaskółka znaczenie w Słownik wyrazy J .

Co znaczy Jaz:
Słownik żelbetowa, wznoszona w poprzek koryta rzeki, wykorzystywana do spiętrzania wody w celu umożliwienia żeglugi, uzyskania dogodnego ujęcia wody, nawilgocenia gleby i tym podobne; 2. rodzaj ruchomego jaskółka.
Co znaczy Jaszczur:
Słownik 1. skóra cielęca, kozia albo owcza z licem groszkowanym, stosowana do wyrobu galanterii kaletniczej; szagryn; 2. wymarły gad z ery mezozoicznej; 3. płaz ogoniasty, salamandra jaskółka.
Co znaczy Jednotonowy:
Słownik 1. zawierający jeden ton muzyczny; 2. ważący jedną tonę jaskółka.
Co znaczy Japonka:
Słownik narodowości japońskiej; 2. ręczny dwukołowy wózek z przechylną skrzynią do przewozu ciekłego betonu, piasku i tym podobne; 3. sandałki, zazwyczaj plastikowe albo gumowe, przystosowane do noszenia na jaskółka.
Co znaczy Jabłecznik:
Słownik 1. słabe wino wytrawne z jabłek; 2. placek z jabłkami jaskółka.
  • Dodano:
  • Autor: