kabała definicja
Słownik Kabała definicja. Czym jest 2. trudne położenie, kłopoty, tarapaty, zmartwienia; 3.

Czy przydatne?

Definicja Kabała

Co oznacza KABAŁA: 1. wróżenie z kart, z ręki, z liczb, znaków i tym podobne; 2. trudne położenie, kłopoty, tarapaty, zmartwienia; 3. mechanizm teozoficzno filozoficzny w judaizmie średniowiecznym oparty na neoplatońskiej teorii emanacji, mesjanizmie i wierze w magiczną siłę świętych liter tekstu biblijnego

Czym jest Kabała znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Krzywienie:
Słownik 1. czynić coś krzywym, na przykład krzywienie obcasów poprzez dzieci; 2. stawać się krzywym, na przykład krzywienie wierzb pod wpływem mocnych wiatrów kabała.
Co znaczy Katedra:
Słownik 1. stół, pulpit wykładowcy; 2. jednostka organizacyjna naukowo dydaktyczna szkoły wyższej; 3. kluczowy kościół diecezji pod zwierzchnictwem biskupa kabała.
Co znaczy Koźlak:
Słownik 1. młody kozioł; 2. ciemne silne piwo kabała.
Co znaczy Klucz:
Słownik wykorzystywane do zamykania i otwierania zamków i kłódek; 2. mechanizm znaków, skrótów i tym podobne, dzięki których nadaje się depesze, sygnały, szyfruje się informacje i tym podobne,,; 3 kabała.
Co znaczy Katarzynka:
Słownik 1. rodzaj pierników o brzegach wycinanych w półkole; 2. zakonnica zebrania św. Katarzyny, zajmującego się nauczaniem dziewcząt i pielęgnowaniem chorych kabała.
  • Dodano:
  • Autor: