kadłub definicja
Słownik Kadłub definicja. Czym jest obiekt konstrukcji, stanowiący jej trzon, podstawę, złączający.

Czy przydatne?

Definicja Kadłub

Co oznacza KADŁUB: 1. ciało człowieka albo zwierzęcia bez głowy i kończyn; 2. obiekt konstrukcji, stanowiący jej trzon, podstawę, złączający w jedną całość pozostałe przedmioty; 3. gruby kloc drzewa wewnątrz wydrążony, stosowany dawniej jako naczynie

Czym jest Kadłub znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Klin:
Słownik albo metalu, obiekt w formie bryły ograniczonej z dwu stron powierzchniami zbieżnymi, stosowany do rozszczepiania twardych materiałów albo do łączenia elementów i tym podobne; 2. kawałek ziemi kadłub.
Co znaczy Karton:
Słownik papier jednowarstwowy albo wielowarstwowy, stosowany do rysowania, na okładki do książek, na pudełka, opakowania i tym podobne; 2. tekturowe pudełko stanowiące zwykle opakowanie towaru, będące w kadłub.
Co znaczy Kopuła:
Słownik zamknięte w kształcie czaszy, wznoszone nad pomieszczeniami o planie centralnym; 2. wzniesienie na powierzchni ziemi, o stromych stokach i zaokrąglonym wierzchołku, powstałe w konsekwencji wypływu i kadłub.
Co znaczy Korkociąg:
Słownik wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na kadłub.
Co znaczy Kopniak:
Słownik 1. uderzenie nogą, kopnięcie; 2. kopa zboża, siana kadłub.
  • Dodano:
  • Autor: