kamizelka definicja
Słownik Kamizelka definicja. Czym jest krótkiego żakiecika, bez rękawów i kołnierza, noszonego.

Czy przydatne?

Definicja Kamizelka

Co oznacza KAMIZELKA: 1. część ubrania męskiego albo żeńskiego w rodzaju krótkiego żakiecika, bez rękawów i kołnierza, noszonego poprzez mężczyzn pod marynarką, a poprzez kobiety na bluzce; 2. sprzęt ratunkowy w formie krótkiego okrycia, składającego się z dwu warstw nieprzemakalnego materiału, między którymi znajduje się powietrze, korek albo kapok, umożliwiającego utrzymanie się na powierzchni wody

Czym jest Kamizelka znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kredens:
Słownik 1. mebel wykorzystywany do przechowywania naczyń i przyborów stołowych; 2. w dawnych pałacach i dworach pomieszczenie do przechowywania zastawy stołowej i dla służby podającej do stołu kamizelka.
Co znaczy Kołtun:
Słownik kłąb włosów na głowie, zlepionych brudem i ropnym wysiękiem ze skóry będącej w stanie zapalnym; 2. człowiek o ciasnych poglądach, o wąskich horyzontach umysłowych, zacofany, ciemny, ograniczony kamizelka.
Co znaczy Kielnia:
Słownik 1. narzędzie murarskie w kształcie trójkątnej płytki stalowej z rękojeścią, wykorzystywane do nabierania i rozprowadzania zaprawy murarskiej; 2. ogon bobra kamizelka.
Co znaczy Króciak:
Słownik 1. krótka deska albo bal; 2. krótki pręt stalowy kamizelka.
Co znaczy Kolczatka:
Słownik kolcami stosowana do tresury psa; 2. brona z obrotowymi kolczastymi wałkami, stosowana do kruszenia twardej, zeskorupiałej powierzchni gleby; 3. zwierzę z rodz. o tej samej nazwie, występujące w kamizelka.
  • Dodano:
  • Autor: