kamizelka definicja
Słownik Kamizelka definicja. Czym jest krótkiego żakiecika, bez rękawów i kołnierza, noszonego.

Czy przydatne?

Definicja Kamizelka

Co oznacza KAMIZELKA: 1. część ubrania męskiego albo żeńskiego w rodzaju krótkiego żakiecika, bez rękawów i kołnierza, noszonego poprzez mężczyzn pod marynarką, a poprzez kobiety na bluzce; 2. sprzęt ratunkowy w formie krótkiego okrycia, składającego się z dwu warstw nieprzemakalnego materiału, między którymi znajduje się powietrze, korek albo kapok, umożliwiającego utrzymanie się na powierzchni wody

Czym jest Kamizelka znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Korepetycja:
Słownik 1. prywatna lekcja stanowiąca pomoc w nauce; 2. przygotowywanie śpiewaków, chórzystów albo baletu do występów scenicznych kamizelka.
Co znaczy Kołyska:
Słownik łóżeczko na biegunach albo z innym urządzeniem do huśtania, kołysania; 2. drewniana konstrukcja budowana pod dnem statku dla jego wodowania z pochylni; 3. część działa umożliwiająca przesuwanie się kamizelka.
Co znaczy Kara:
Słownik 1. represja za naruszenie prawa albo innych norm socjalnych; 2. wóz na dwóch kołach do transportu ciężarów, wywożenia śmieci i tym podobne; 3. ustalenie czworoboku kamizelka.
Co znaczy Kontrakcja:
Słownik 1. przeciwdziałanie; 2. ściągnięcie dwóch występujących w okolicy siebie samogłosek w jedną kamizelka.
Co znaczy Koleba:
Słownik doraźnie przygotowane miejsce schronienia w górach, najczęściej w zagłębieniu skał albo pomiędzy głazami; 2. część sklepienia klasztornego o pow. cylindrycznej, o rzucie poziomym w formie trójkąta kamizelka.
  • Dodano:
  • Autor: