kapciuszek definicja
Słownik Kapciuszek definicja. Czym jest nieodzowną przetyczką z mosiężnego drutu do drewnianej.

Czy przydatne?

Definicja Kapciuszek

Co oznacza KAPCIUSZEK: 1. pantofel domowy; 2. woreczek na tytoń na guziku z nieodzowną przetyczką z mosiężnego drutu do drewnianej fajeczki

Czym jest Kapciuszek znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kołtun:
Słownik kłąb włosów na głowie, zlepionych brudem i ropnym wysiękiem ze skóry będącej w stanie zapalnym; 2. człowiek o ciasnych poglądach, o wąskich horyzontach umysłowych, zacofany, ciemny, ograniczony kapciuszek.
Co znaczy Kryzys:
Słownik negatywna dla kogoś albo czegoś; 2. poważniejsze załamania procesu wzrostu gospodarczego, których powodem są sprzeczności tkwiące w relacjach produkcji; 3. nagłe, gwałtowne przesilenie się kapciuszek.
Co znaczy Katarakta:
Słownik 1. zmętnienie soczewki oka połączone z częściową albo zupełną stratą wzroku; 2. próg skalny w łożysku rzeki utrudniający spływ i powodujący nagły spadek wód kapciuszek.
Co znaczy Kulka:
Słownik 1. bryłka o kształcie kuli, mały element podobny do tej bryłki, na przykład kulka papieru; 2. zakrzywiona, rozwidlona gałąź albo zagięty kij, wykorzystywane do przyciągania i obłamywania gałęzi kapciuszek.
Co znaczy Kudu:
Słownik 1. antylopa zamieszkująca stepy Afryki Wschodniej; 2. obiekt zdobniczy w kształcie podkowiastego łuku, typowy dla architektury indyjskiej kapciuszek.
  • Dodano:
  • Autor: