karota definicja
Słownik Karota definicja. Czym jest dobroczynna, zbieranie datków pieniężnych na przykład na.

Czy przydatne?

Definicja Karota

Co oznacza KAROTA: 1. gatunek marchwi o krótkim korzeniu; 2. kwesta, zbiórka dobroczynna, zbieranie datków pieniężnych na przykład na biednych

Czym jest Karota znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kunica:
Słownik formie żelaznej obręczy przytwierdzonej do słupa, wykorzystywane do ściskania głowy albo ręki skazańca; 2. zapłata, którą na Rusi składano za dziewczynę wychodząca za mąż do innej wsi karota.
Co znaczy Klauzura:
Słownik 1. ogół regulaminów ograniczających komunikowanie się zakonników z osobami z zewnątrz; 2. część klasztoru zamknięta dla osób obcych karota.
Co znaczy Krzywienie:
Słownik 1. czynić coś krzywym, na przykład krzywienie obcasów poprzez dzieci; 2. stawać się krzywym, na przykład krzywienie wierzb pod wpływem mocnych wiatrów karota.
Co znaczy Kierownica:
Słownik formie koła, wycinka koła albo dźwigni dwuramiennej z rękojeściami do sterowania skrętem kół pojazdu, wykorzystywane do zarządzania pojazdem; 2. w kolejnictwie krótka szyna pomocnicza rozjazdu karota.
Co znaczy Katastrofa:
Słownik tragiczne w skutkach, gdzie ktoś ucierpiał albo poniósł śmierć; 2. w tragedii antycznej: ostateczne zjawisko rozstrzygające o klęsce bohatera, wynikające nieuchronnie z całego splotu karota.
  • Dodano:
  • Autor: