kasownik definicja
Słownik Kasownik definicja. Czym jest stemplowania biletów zazwyczaj w pojazdach komunikacji.

Czy przydatne?

Definicja Kasownik

Co oznacza KASOWNIK: 1. urządzenie wykorzystywane do dziurkowania albo stemplowania biletów zazwyczaj w pojazdach komunikacji miejskiej; 2. przyrząd elektryczny do samoczynnego utrwalania sygnału wywoławczego i ręcznego jego kasowania; 3. symbol stosowany w korekcie drukarskiej oznaczający usuwanie litery, wyrazu albo znaku graficznego; 4. symbol graficzny umieszczany przed nutą, przywracający jej wcześniejsze brzmienie poprzez skasowanie krzyżyka albo bemola

Czym jest Kasownik znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Knypel:
Słownik 1. rodzaj sterownicy ręcznej uruchamiającej ster wysokości i lotki w samolotach i szybowcach; 2. młotek drewniany stosowany poprzez rzeźbiarzy i kamieniarzy do pobijania dłuta kasownik.
Co znaczy Koncepcja:
Słownik 1. ogólne ujęcie, obmyślony plan działania, rozwiązania czegoś; 2. dawniej zajście w ciążę kasownik.
Co znaczy Kumka:
Słownik 1. matka chrzestna w relacji do ojca chrzestnego i rodziców dziecka; 2. żaba o brunatnoszarym grzbiecie i pomarańczowym lub żółtym podbrzuszu kasownik.
Co znaczy Kufa:
Słownik 1. spora drewniana beczka stosowana raczej w przemyśle piwowarskim; 2. mały statek transportowy o ukośnych żaglach kasownik.
Co znaczy Koryfeusz:
Słownik 1. człowiek znakomity, czołowa postać w jakiejś dziedzinie; 2. solista w balecie; 3. w starożytnym teatrze greckim przodownik chóru kasownik.
  • Dodano:
  • Autor: