kielich definicja
Słownik KIELICH definicja. Czym jest trunków, realizowane ze szkła, kryształu albo metali.

Czy przydatne?

Definicja Kielich

Co oznacza KIELICH: 1. naczynie w kształcie czarki na nóżce stosowane do picia trunków, realizowane ze szkła, kryształu albo metali szlachetnych, regularnie bogato zdobione; 2. zewnętrzny okółek okwiatu o listkach zazwyczaj zielonych, zwanych działkami, wolnych albo zrośniętych, stanowiący początkowo osłonę pąka kwiatowego, a później rozwijającego się owocu; 3. rozszerzony koniec rury, do którego można włożyć inną rurę tworząc połączenie kielichowe

Czym jest Kielich znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koło:
Słownik płaszczyzny ograniczona okręgiem; 2. okrągła część pojazdu umożliwiająca mu ruch poprzez toczenie; 3. obiekt występujący w różnych maszynach i urządzeniach, o kształcie zbliżonym do bryły obrotowej kielich co to jest.
Co znaczy Korepetycja:
Słownik 1. prywatna lekcja stanowiąca pomoc w nauce; 2. przygotowywanie śpiewaków, chórzystów albo baletu do występów scenicznych kielich definicja.
Co znaczy Kosz:
Słownik różnego kształtu i wielkości, wykonanego z rozmaitych materiałów, używanego do noszenia, przechowywania, mierzenia czegoś; 2. rodzaj osłony, ochrony przed czymś; 3. rodzaj przenośnej kabiny w kielich co znaczy.
Co znaczy Konsola:
Słownik znajdujący się zazwyczaj pod lustrem, wykorzystywany do umieszczania na nim zegara, wazonu albo różnych drobiazgów; 2. obiekt architektoniczno rzeźbiarski podtrzymujący żebra sklepienne, gzymsy kielich słownik.
Co znaczy Klepsydra:
Słownik do mierzenia czasu, złożony z dwóch szklanych naczyń stożkowych połączonych wąskim kanalikiem, poprzez który przesącza się woda albo suchy piasek; 2. plakat zawiadamiający o czyjejś śmierci i kielich znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: