klamra definicja
Słownik KLAMRA definicja. Czym jest również przy okładkach albumów i starych ksiąg; 2. nawias.

Czy przydatne?

Definicja Klamra

Co oznacza KLAMRA: 1. zapięcie, regularnie ozdobne, u pasa, butów, ubrania, również przy okładkach albumów i starych ksiąg; 2. nawias kwadratowy albo wężykowato wygięty; 3. uchwyt żelazny wbity w skałę, ułatwiający wspinaczkę; 4. metalowy pręt o zagiętych końcach albo ramka, wykorzystywane do łączenia dwóch elementów, na przykład do spajania drewna; 5. uchwyt w sportach walki zwany klinczem

Czym jest Klamra znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koza:
Słownik rodz. pustorożców; 2. o żywej, wesołej, dorastającej pannie; 3. areszt, więzienie; 4. mały piecyk żelazny z rurą; 5. deska z uchwytami stosowana do noszenia cegieł na plecach; 6. gruzełek klamra co znaczy.
Co znaczy Kadencja:
Słownik czas urzędowania obieralnego urzędnika albo organu; 2. dawniej posiedzenie sądu; 3. intonacja opadająca, podkreślająca koniec zdania albo frazy; 4. następstwo dźwięków nadające frazie muzycznej klamra krzyżówka.
Co znaczy Kolba:
Słownik groniasty typu kłosa o silnie zgrubiałej, mięsistej osi, występujący na przykład u roślin z rodz. obrazkowatych; 2. płaskodenne albo kuliste naczynie z szyjką, zrobione ze szkła odpornego na zmiany klamra co to jest.
Co znaczy Kropidło:
Słownik składającej się z pęczka podłużnych, drewnianych wiórków osadzonych na długiej rączce; 2. roślina z rodz. baldaszkowatych, o liściach pierzastych i drobnych kwiatach białych albo różowych klamra słownik.
Co znaczy Kuknąć:
Słownik 1. wydać dźwięk zbliżony do głosu kukułki; 2. spojrzeć, zerknąć, na przykład poprzez lunetę klamra czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: