kleszcze definicja
Słownik KLESZCZE definicja. Czym jest najczęściej w formie dwóch dźwigni ze szczękami połączonymi.

Czy przydatne?

Definicja Kleszcze

Co oznacza KLESZCZE: 1. przyrząd albo narzędzie do chwytania elementów, najczęściej w formie dwóch dźwigni ze szczękami połączonymi przegubowo; 2. drewniane symetryczne części chomąta wygięte łukowato; 3. obiekt usztywniający drewnianą konstrukcję dachową w kierunku poprzecznym, składający się z dwóch rygli drewnianych, obejmujących krokwie i słupy, połączony z nimi metalową śrubą; 4. dwudzielne zakończenie odnóży niektórych pajęczaków i skorupiaków

Czym jest Kleszcze znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Klawisz:
Słownik klawiatury, dźwignia w instrumentach muzycznych wykorzystywana do uruchamiania systemu młoteczkowego w instrumentach strunowych albo otwierająca i zamykająca dostęp powietrza do piszczałek lub kleszcze co znaczy.
Co znaczy Kopista:
Słownik 1. człowiek sporządzający kopie, przepisywacz; 2. w dwudziestoleciu międzywojennym żołnierz, oficer Korpusu Ochrony Pogranicza (KOP kleszcze krzyżówka.
Co znaczy Koc:
Słownik 1. płat grubej, zazwyczaj kosmatej tkaniny wełnianej albo bawełnianej, stosowany jako przykrycie; 2. rodzaj sieci z mat trzcinowych do obstawiania i łowienia ryb pod lodem kleszcze co to jest.
Co znaczy Klocek:
Słownik polano; 2. zabawka dziecięca w formie drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w introligatorstwie kilka książek wspólnie oprawionych; 4. jeden z kilku wałeczków, na które kleszcze słownik.
Co znaczy Korkociąg:
Słownik wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na kleszcze czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: