klipa definicja
Słownik KLIPA definicja. Czym jest kijkiem drewienka zaostrzonego klinowato po obu końcach; 2.

Czy przydatne?

Definicja Klipa

Co oznacza KLIPA: 1. gra chłopięca polegająca na umiejętnym podbijaniu kijkiem drewienka zaostrzonego klinowato po obu końcach; 2. moneta kwadratowa albo w kształcie innego wieloboku stosowana w Europie w szczególności od XV w

Czym jest Klipa znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kredens:
Słownik 1. mebel wykorzystywany do przechowywania naczyń i przyborów stołowych; 2. w dawnych pałacach i dworach pomieszczenie do przechowywania zastawy stołowej i dla służby podającej do stołu klipa co to jest.
Co znaczy Kaptur:
Słownik kształcie stożka noszone zazwyczaj jako ochrona przed deszczem albo śniegiem, regularnie połączone z płaszczem, peleryną, skafandrem i tym podobne; 2. zasłona nakładana na głowę ptaków używanych do klipa definicja.
Co znaczy Kopniak:
Słownik 1. uderzenie nogą, kopnięcie; 2. kopa zboża, siana klipa co znaczy.
Co znaczy Kusza:
Słownik miotająca, rodzaj łuku żelaznego albo stalowego umocowanego na drewnianej kolbie, z lewarem do naciągania cięciwy; 2. dawna wojenna machina oblężnicza do miotania kul kamiennych i kłód okutych klipa słownik.
Co znaczy Krawat:
Słownik materiału wiązany na węzeł przy kołnierzyku koszuli albo bluzki; 2. niedozwolony chwyt za szyję w walce zapaśniczej; 3. wąski pas płótna żaglowego stosowany do przywiązywania spuszczonego i klipa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: