kłusować definicja
Słownik KŁUSOWAĆ definicja. Czym jest 1. bieg kłusem na koniu; 2. polować nielegalnie, bez.

Czy przydatne?

Definicja Kłusować

Co oznacza KŁUSOWAĆ: 1. bieg kłusem na koniu; 2. polować nielegalnie, bez zezwolenia

Czym jest Kłusować znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kosmetyczka:
Słownik 1. kobieta wykonująca zabiegi kosmetyczne, udzielająca fachowych porad w dziedzinie pielęgnacji ciała i urody; 2. rodzaj małej torebki do przechowywania kosmetyków kłusować co to jest.
Co znaczy Krok:
Słownik przy chodzeniu, opierający na uniesieniu i postawieniu nogi, stąpnięcie; 2. gest, działanie, posunięcie, postępowanie; 3. część ubrania, zazwyczaj spodni, znajdująca się w miejscu krocza; 4 kłusować definicja.
Co znaczy Kryzys:
Słownik negatywna dla kogoś albo czegoś; 2. poważniejsze załamania procesu wzrostu gospodarczego, których powodem są sprzeczności tkwiące w relacjach produkcji; 3. nagłe, gwałtowne przesilenie się kłusować co znaczy.
Co znaczy Kruszenie:
Słownik 1. łamać coś na drobne kawałki, na przykład lodu na rzece poprzez saperów; 2. stawać się kruchym, na przykład kruszenie mięsa w zalewie octowej kłusować słownik.
Co znaczy Kurzysko:
Słownik kurze, ptaku domowym; 2. drobiny piasku, pył; 3. ognisko silnie dymiące, zapalone w sadzie dla ochrony przed wiosennymi przymrozkami; 4. rozżarzone próchno wykorzystywane do okurzania pszczół kłusować znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: