knypel definicja
Słownik KNYPEL definicja. Czym jest i lotki w samolotach i szybowcach; 2. młotek drewniany.

Czy przydatne?

Definicja Knypel

Co oznacza KNYPEL: 1. rodzaj sterownicy ręcznej uruchamiającej ster wysokości i lotki w samolotach i szybowcach; 2. młotek drewniany stosowany poprzez rzeźbiarzy i kamieniarzy do pobijania dłuta

Czym jest Knypel znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kusz:
Słownik 1. kawał grosza, spory koszt; 2. naczynie do picia, kubek, czasza, czerpak knypel co to jest.
Co znaczy Kłąb:
Słownik mającego kulisty kształt; 2. u sporych ssaków wypukłość pomiędzy karkiem a grzbietem, utworzona poprzez wyrostki kolczyste pierwszych kręgów piersiowych; 3. podziemna część łodygi rośliny knypel definicja.
Co znaczy Kolonia:
Słownik posiadłość jakiegoś państwa, zazwyczaj terytorium zamorskie, uzależnione od tego państwa, stanowiące teren jego ekspansji politycznej i eksploatacji gospodarczej; 2. w starożytności grecka, fenicka knypel co znaczy.
Co znaczy Kolba:
Słownik groniasty typu kłosa o silnie zgrubiałej, mięsistej osi, występujący na przykład u roślin z rodz. obrazkowatych; 2. płaskodenne albo kuliste naczynie z szyjką, zrobione ze szkła odpornego na zmiany knypel słownik.
Co znaczy Kołowacieć:
Słownik 1. zachowanie owiec, kręcić się w koło pod wpływem dolegliwości mózgu; 2. drętwieć, sztywnieć, tężeć, stawać się podobnym do koła knypel znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: