kocher definicja
Słownik KOCHER definicja. Czym jest stosowane do zaciskania naczyń krwionośnych w trakcie operacji.

Czy przydatne?

Definicja Kocher

Co oznacza KOCHER: 1. turystyczna maszynka do gotowania; 2. szczypczyki stosowane do zaciskania naczyń krwionośnych w trakcie operacji chirurgicznej

Czym jest Kocher znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Katarakta:
Słownik 1. zmętnienie soczewki oka połączone z częściową albo zupełną stratą wzroku; 2. próg skalny w łożysku rzeki utrudniający spływ i powodujący nagły spadek wód kocher co znaczy.
Co znaczy Kryzys:
Słownik negatywna dla kogoś albo czegoś; 2. poważniejsze załamania procesu wzrostu gospodarczego, których powodem są sprzeczności tkwiące w relacjach produkcji; 3. nagłe, gwałtowne przesilenie się kocher krzyżówka.
Co znaczy Kolka:
Słownik wyrostek rośliny, cierń, kolec; 2. drobna ryba z rodz. cierników o ciele opatrzonym ruchomymi kolcami na płetwie grzbietowej; 3. u ludzi i zwierząt napad ostrych bólów w jamie brzusznej i skurczami kocher co to jest.
Co znaczy Kubeł:
Słownik walcowatego kształtu, zazwyczaj rozszerzone u góry, z pałąkiem, stosowane do noszenia, przetrzymywania w nim wody, śmieci, węgla i tym podobne; 2. pojemnik do przenoszenia materiałów sypkich w kocher słownik.
Co znaczy Kufer:
Słownik 1. skrzynia z płaskim albo wypukłym wiekiem, regularnie okuta, stosowana do przechowywania odzieży; 2. bagażnik samochodu osobowego kocher czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: