kocioł definicja
Słownik Kocioł definicja. Czym jest perkusyjny, składający się z półkolistego, metalowego korpusu.

Czy przydatne?

Definicja Kocioł

Co oznacza KOCIOŁ: 1. spore naczynia metalowe zamykane pokrywą; 2. instrument perkusyjny, składający się z półkolistego, metalowego korpusu rezonansowego, na którego obwodzie napięta jest membrana ze skóry albo plastyku; 3. mieszkanie zajęte poprzez policję, która zatrzymuje wszystkich przychodzących w celu wyłapania ludzi podejrzanych, sprawdzenia ich kontaktów i tym podobne; 4. ogromna, półkolista nisza o pochylonym, zazwyczaj wklęsłym dnie, ograniczonym z trzech stron ścianami skalnymi, opadająca ku dolinie stromym progiem; 5. sposób polowania na zające, opierający na tym, iż myśliwi wraz z nagonką otaczają kołem określoną powierzchnię pola i posuwają się koncentrycznie ku środkowi; 6. okrążenie wojsk poprzez nieprzyjaciela

Czym jest Kocioł znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koc:
Słownik 1. płat grubej, zazwyczaj kosmatej tkaniny wełnianej albo bawełnianej, stosowany jako przykrycie; 2. rodzaj sieci z mat trzcinowych do obstawiania i łowienia ryb pod lodem kocioł.
Co znaczy Kaprys:
Słownik 1. chwilowa, łatwo zmieniająca się zachcianka; 2. utwór instrumentalny polifoniczny, oparty na technice imitacyjnej, mający swobodną budowę i pogodny charakter kocioł.
Co znaczy Krzywica:
Słownik 1. dolegliwość wieku dziecięcego występująca w wyniku niedoboru witaminy D w organizmie; 2. ręczna piła stolarska do krzywych rzazów kocioł.
Co znaczy Karton:
Słownik papier jednowarstwowy albo wielowarstwowy, stosowany do rysowania, na okładki do książek, na pudełka, opakowania i tym podobne; 2. tekturowe pudełko stanowiące zwykle opakowanie towaru, będące w kocioł.
Co znaczy Kiść:
Słownik 1. gałązka obsypana kwiatami, owocami; 2. pęk włosów, piór itp kocioł.
  • Dodano:
  • Autor: