kodeks definicja
Słownik Kodeks definicja. Czym jest zasadach regulaminów, dotyczących jednej gałęzi prawa.

Czy przydatne?

Definicja Kodeks

Co oznacza KODEKS: 1. zestaw usystematyzowanych i opartych na wspólnych zasadach regulaminów, dotyczących jednej gałęzi prawa, regulujący określoną dziedzinę stosunków socjalnych, wydawany zazwyczaj w formie ustawy; 2. zespół norm, reguł, zasad, regulaminów dotyczących jakiejś dziedziny, na przykład etyki; 3. pierwotna forma książki powstała z szeregu składek ułożonych jedna na drugiej i spojonych ze sobą u grzbietu

Czym jest Kodeks znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kort:
Słownik 1. tkanina wełniana o nitce ukośnej; 2. plac do gry w tenisa kodeks.
Co znaczy Kredens:
Słownik 1. mebel wykorzystywany do przechowywania naczyń i przyborów stołowych; 2. w dawnych pałacach i dworach pomieszczenie do przechowywania zastawy stołowej i dla służby podającej do stołu kodeks.
Co znaczy Karota:
Słownik 1. gatunek marchwi o krótkim korzeniu; 2. kwesta, zbiórka dobroczynna, zbieranie datków pieniężnych na przykład na biednych kodeks.
Co znaczy Koza:
Słownik rodz. pustorożców; 2. o żywej, wesołej, dorastającej pannie; 3. areszt, więzienie; 4. mały piecyk żelazny z rurą; 5. deska z uchwytami stosowana do noszenia cegieł na plecach; 6. gruzełek kodeks.
Co znaczy Krawat:
Słownik materiału wiązany na węzeł przy kołnierzyku koszuli albo bluzki; 2. niedozwolony chwyt za szyję w walce zapaśniczej; 3. wąski pas płótna żaglowego stosowany do przywiązywania spuszczonego i kodeks.
  • Dodano:
  • Autor: