kolba definicja
Słownik KOLBA definicja. Czym jest mięsistej osi, występujący na przykład u roślin z rodz.

Czy przydatne?

Definicja Kolba

Co oznacza KOLBA: 1. kwiatostan groniasty typu kłosa o silnie zgrubiałej, mięsistej osi, występujący na przykład u roślin z rodz. obrazkowatych; 2. płaskodenne albo kuliste naczynie z szyjką, zrobione ze szkła odpornego na zmiany temperatury i na działanie chemikaliów, stosowane w laboratoriach do ogrzewania, miareczkowania, destylacji cieczy, sporządzania i przechowywania roztworów i tym podobne; 3. lutownica, której miedziana końcówka nagrzewana jest lampą lutowniczą; 4. tylna część ręcznej broni palnej, drewniana, metalowa albo ze sztucznego tworzywa, wykorzystywana do oparcia broni o ramię i policzek w okresie strzelania

Czym jest Kolba znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kumka:
Słownik 1. matka chrzestna w relacji do ojca chrzestnego i rodziców dziecka; 2. żaba o brunatnoszarym grzbiecie i pomarańczowym lub żółtym podbrzuszu kolba co znaczy.
Co znaczy Kocz:
Słownik 1. półodkryty elegancki powóz; 2. obóz wojskowy kozacki albo tatarski; 3. dawniej błam futrzany składany jako kara sędziemu, jeżeli apelacja od jego wyroku została oddalona kolba krzyżówka.
Co znaczy Katarzynka:
Słownik 1. rodzaj pierników o brzegach wycinanych w półkole; 2. zakonnica zebrania św. Katarzyny, zajmującego się nauczaniem dziewcząt i pielęgnowaniem chorych kolba co to jest.
Co znaczy Kruczek:
Słownik 1. wybieg, wykręt, rzadziej zawiłość, trudność; 2. pręt zakrzywiony na końcu kolba słownik.
Co znaczy Kalka:
Słownik powleczony z jednej strony farbą, wykorzystywany do odbijania pisma, kopiowania rysunku albo wzoru; 2. przezroczysty papier albo materiał płócienny do rysunków technicznych skopiowanych potem na kolba czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: