kolektor definicja
Słownik Kolektor definicja. Czym jest sprzedaży kuponów totalizatora sportowego, kuponów gier.

Czy przydatne?

Definicja Kolektor

Co oznacza KOLEKTOR: 1. właściciel, ajent, pracownik kolektury albo punktu sprzedaży kuponów totalizatora sportowego, kuponów gier liczbowych lub losów loteryjnych; 2. przewód albo kanał zbiorczy dla przepływu cieczy albo gazów; w systemie kanalizacyjnym kluczowy kanał odprowadzający wody ściekowe, wpływające do niego z sieci rur kanalizacyjnych; 3. w analizie chemicznej substancja dodawana do roztworu w celu wydzielenia z niego innej substancji, strącana z roztworu w formie osadu; 4. rura zbierająca spaliny z rur wydechowych poszczególnych cylindrów tłokowego silnika spalinowego i odprowadzająca je na zewnątrz

Czym jest Kolektor znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kunica:
Słownik formie żelaznej obręczy przytwierdzonej do słupa, wykorzystywane do ściskania głowy albo ręki skazańca; 2. zapłata, którą na Rusi składano za dziewczynę wychodząca za mąż do innej wsi kolektor.
Co znaczy Komuna:
Słownik 1. zespół ludzi łączących się w celu współżycia na zasadzie wspólnoty majątkowej i pracy; 2. komunizm, komuniści kolektor.
Co znaczy Koncepcja:
Słownik 1. ogólne ujęcie, obmyślony plan działania, rozwiązania czegoś; 2. dawniej zajście w ciążę kolektor.
Co znaczy Kotlina:
Słownik otoczone wzniesieniami, górami, powstałe w wyniku zapadania się pewnych części skorupy ziemskiej albo wskutek mechanizmów erozyjnych; 2. małe zagłębienie, dołek, jama; 3. górna część pieca kolektor.
Co znaczy Kwartowy:
Słownik 1. związany z kwartą - miarą ciał płynnych i sypkich, równą litrowi; 2. mający wymiar ćwiartki arkusza formatu kwartowego kolektor.
  • Dodano:
  • Autor: