kolektor definicja
Słownik Kolektor definicja. Czym jest sprzedaży kuponów totalizatora sportowego, kuponów gier.

Czy przydatne?

Definicja Kolektor

Co oznacza KOLEKTOR: 1. właściciel, ajent, pracownik kolektury albo punktu sprzedaży kuponów totalizatora sportowego, kuponów gier liczbowych lub losów loteryjnych; 2. przewód albo kanał zbiorczy dla przepływu cieczy albo gazów; w systemie kanalizacyjnym kluczowy kanał odprowadzający wody ściekowe, wpływające do niego z sieci rur kanalizacyjnych; 3. w analizie chemicznej substancja dodawana do roztworu w celu wydzielenia z niego innej substancji, strącana z roztworu w formie osadu; 4. rura zbierająca spaliny z rur wydechowych poszczególnych cylindrów tłokowego silnika spalinowego i odprowadzająca je na zewnątrz

Czym jest Kolektor znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kosz:
Słownik różnego kształtu i wielkości, wykonanego z rozmaitych materiałów, używanego do noszenia, przechowywania, mierzenia czegoś; 2. rodzaj osłony, ochrony przed czymś; 3. rodzaj przenośnej kabiny w kolektor.
Co znaczy Kalka:
Słownik powleczony z jednej strony farbą, wykorzystywany do odbijania pisma, kopiowania rysunku albo wzoru; 2. przezroczysty papier albo materiał płócienny do rysunków technicznych skopiowanych potem na kolektor.
Co znaczy Katarakta:
Słownik 1. zmętnienie soczewki oka połączone z częściową albo zupełną stratą wzroku; 2. próg skalny w łożysku rzeki utrudniający spływ i powodujący nagły spadek wód kolektor.
Co znaczy Koc:
Słownik 1. płat grubej, zazwyczaj kosmatej tkaniny wełnianej albo bawełnianej, stosowany jako przykrycie; 2. rodzaj sieci z mat trzcinowych do obstawiania i łowienia ryb pod lodem kolektor.
Co znaczy Kulenie:
Słownik 1. utykać; 2. kurczyć, chować coś pod sobą, na przykład nogi pod siebie kolektor.
  • Dodano:
  • Autor: