kołtun definicja
Słownik Kołtun definicja. Czym jest ropnym wysiękiem ze skóry będącej w stanie zapalnym; 2.

Czy przydatne?

Definicja Kołtun

Co oznacza KOŁTUN: 1. zbity, twardy kłąb włosów na głowie, zlepionych brudem i ropnym wysiękiem ze skóry będącej w stanie zapalnym; 2. człowiek o ciasnych poglądach, o wąskich horyzontach umysłowych, zacofany, ciemny, ograniczony; obskurant

Czym jest Kołtun znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koło:
Słownik płaszczyzny ograniczona okręgiem; 2. okrągła część pojazdu umożliwiająca mu ruch poprzez toczenie; 3. obiekt występujący w różnych maszynach i urządzeniach, o kształcie zbliżonym do bryły obrotowej kołtun.
Co znaczy Kapota:
Słownik 1. palto bardzo obszerne albo podniszczone, płaszcz; 2. klęska, fiasko, klapa kołtun.
Co znaczy Krokiet:
Słownik polegająca na przetaczaniu drewnianych kul poprzez druciane siatki dzięki uderzeń młotka; 2. kulka albo wałeczek z kartofli, mięsa, ryżu i tym podobne smażone w dużej ilości tłuszczu, regularnie kołtun.
Co znaczy Kierownica:
Słownik formie koła, wycinka koła albo dźwigni dwuramiennej z rękojeściami do sterowania skrętem kół pojazdu, wykorzystywane do zarządzania pojazdem; 2. w kolejnictwie krótka szyna pomocnicza rozjazdu kołtun.
Co znaczy Krzyżak:
Słownik kształcie krzyża, sprzęt, część sprzętu albo konstrukcji składająca się z dwóch przedmiotów przecinających się zazwyczaj pod kątem prostym; 2. dziewczęcy fartuszek szkolny albo fartuch pielęgniarski kołtun.
  • Dodano:
  • Autor: