komin definicja
Słownik KOMIN definicja. Czym jest paleniska do atmosfery i do wytwarzania naturalnego ciągu.

Czy przydatne?

Definicja Komin

Co oznacza KOMIN: 1. konstrukcja z pionowym kanałem do odprowadzania spalin z paleniska do atmosfery i do wytwarzania naturalnego ciągu powietrza; 2. piec kuchenny do gotowania; 3. wąskie wcięcie w stromym stoku górskim o dwóch równoległych albo nieco rozchylonych przeciwległych ścianach, powstające wskutek pękania i erozji skał; 4. wąska, wysoka wyrwa nad wyrobiskiem; 5. ciągły prąd wznoszący ciepłego powietrza, powstający nad obszarem ziemi silnie ogrzanym poprzez słońce, używany w szybownictwie

Czym jest Komin znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kołowacieć:
Słownik 1. zachowanie owiec, kręcić się w koło pod wpływem dolegliwości mózgu; 2. drętwieć, sztywnieć, tężeć, stawać się podobnym do koła komin co znaczy.
Co znaczy Kuna:
Słownik drapieżne z rodz. łasicowatych o smukłej budowie, krótkich kończynach i brązowej sierści; 2. dawne narzędzie kary w formie żelaznej obręczy przytwierdzonej do słupa, którą ściskano szyję albo rękę komin krzyżówka.
Co znaczy Kleszcze:
Słownik narzędzie do chwytania elementów, najczęściej w formie dwóch dźwigni ze szczękami połączonymi przegubowo; 2. drewniane symetryczne części chomąta wygięte łukowato; 3. obiekt usztywniający drewnianą komin co to jest.
Co znaczy Kapota:
Słownik 1. palto bardzo obszerne albo podniszczone, płaszcz; 2. klęska, fiasko, klapa komin słownik.
Co znaczy Kurzysko:
Słownik kurze, ptaku domowym; 2. drobiny piasku, pył; 3. ognisko silnie dymiące, zapalone w sadzie dla ochrony przed wiosennymi przymrozkami; 4. rozżarzone próchno wykorzystywane do okurzania pszczół komin czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: