konkurs definicja
Słownik Konkurs definicja. Czym jest rozrywkowym, sportowym mające określony program i dające.

Czy przydatne?

Definicja Konkurs

Co oznacza KONKURS: 1. impreza, przedsięwzięcie o charakterze artystycznym, rozrywkowym, sportowym mające określony program i dające możność wyboru poprzez eliminację najlepszych wykonawców, autorów danych prac i tym podobne wyróżnianych nagrodami; 2. zbiorowe postępowanie wierzycieli przeciwko niewypłacalnemu dłużnikowi mające na celu zabezpieczenie i podział majątku dłużnika

Czym jest Konkurs znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kołtun:
Słownik kłąb włosów na głowie, zlepionych brudem i ropnym wysiękiem ze skóry będącej w stanie zapalnym; 2. człowiek o ciasnych poglądach, o wąskich horyzontach umysłowych, zacofany, ciemny, ograniczony konkurs.
Co znaczy Koleba:
Słownik doraźnie przygotowane miejsce schronienia w górach, najczęściej w zagłębieniu skał albo pomiędzy głazami; 2. część sklepienia klasztornego o pow. cylindrycznej, o rzucie poziomym w formie trójkąta konkurs.
Co znaczy Kulka:
Słownik 1. bryłka o kształcie kuli, mały element podobny do tej bryłki, na przykład kulka papieru; 2. zakrzywiona, rozwidlona gałąź albo zagięty kij, wykorzystywane do przyciągania i obłamywania gałęzi konkurs.
Co znaczy Keson:
Słownik 1. urządzenie umożliwiające prowadzenie robót na dnie zbiornika wodnego; 2. obiekt konstrukcyjny skrzydła o budowie skrzynkowej konkurs.
Co znaczy Kulenie:
Słownik 1. utykać; 2. kurczyć, chować coś pod sobą, na przykład nogi pod siebie konkurs.
  • Dodano:
  • Autor: