konkurs definicja
Słownik Konkurs definicja. Czym jest rozrywkowym, sportowym mające określony program i dające.

Czy przydatne?

Definicja Konkurs

Co oznacza KONKURS: 1. impreza, przedsięwzięcie o charakterze artystycznym, rozrywkowym, sportowym mające określony program i dające możność wyboru poprzez eliminację najlepszych wykonawców, autorów danych prac i tym podobne wyróżnianych nagrodami; 2. zbiorowe postępowanie wierzycieli przeciwko niewypłacalnemu dłużnikowi mające na celu zabezpieczenie i podział majątku dłużnika

Czym jest Konkurs znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kadryl:
Słownik 1. figurowy taniec towarzyski realizowany parami z częstymi zmianami partnerów, modny w XVIII i XIX w.; 2. gorszy gatunek salcesonu z odpadków mięsnych konkurs.
Co znaczy Kwietyzm:
Słownik relacja ds. życiowych, obojętne zdanie się na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna religijno etyczna sformułowana poprzez hiszpańskiego teologa katolickiego uznająca za podstawę konkurs.
Co znaczy Karota:
Słownik 1. gatunek marchwi o krótkim korzeniu; 2. kwesta, zbiórka dobroczynna, zbieranie datków pieniężnych na przykład na biednych konkurs.
Co znaczy Konkret:
Słownik 1. definicja sprecyzowane odpowiadające rzeczy realnej, istniejącej w rzeczywistości; 2. w filozofii wyobrażenie w przeciwieństwie od definicje, rzecz, osoba konkurs.
Co znaczy Kolonia:
Słownik posiadłość jakiegoś państwa, zazwyczaj terytorium zamorskie, uzależnione od tego państwa, stanowiące teren jego ekspansji politycznej i eksploatacji gospodarczej; 2. w starożytności grecka, fenicka konkurs.
  • Dodano:
  • Autor: