konsulat definicja
Słownik KONSULAT definicja. Czym jest starożytnym Rymie urząd, godność konsula republiki, moment.

Czy przydatne?

Definicja Konsulat

Co oznacza KONSULAT: 1. urząd państwowy za granicą podległy konsulowi; 2. w starożytnym Rymie urząd, godność konsula republiki, moment sprawowania władzy poprzez konsula; 3. we Francji (w latach 1799-1804) forma rządu, w którego skład wchodzili trzej konsulowie

Czym jest Konsulat znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Krajanka:
Słownik 1. wytwór pokrajany w paski albo kostkę, na przykład piernik, makaron, cukierki; 2. kobieta pochodząca z tej samej okolicy, miejscowości albo państwie konsulat co to jest.
Co znaczy Kontrast:
Słownik uwydatniająca się różnica pomiędzy dwoma zestawianymi, porównywanymi ze sobą obiektami, zjawiskami i tym podobne; 2. relacja jasności dwóch porównywanych przedmiotów obrazu; 3. uwydatnienie się konsulat definicja.
Co znaczy Kacerz:
Słownik 1. odstępca od wiary, heretyk; 2. rodzaj sieci do połowu ryb i raków konsulat co znaczy.
Co znaczy Kapa:
Słownik 1. narzuta na posłanie; 2. szata liturgiczna w kształcie peleryny; 3. w gwarze przestępczej czaty, pilnowanie konsulat słownik.
Co znaczy Karabinek:
Słownik 1. broń strzelecka o takiej samej konstrukcji jak karabin, ale krótsza i lżejsza; 2. rodzaj haczyka zamykanego sprężyną, używanego do zaczepiania różnych elementów, na przykład kluczy konsulat znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: