kontrast definicja
Słownik Kontrast definicja. Czym jest zestawianymi, porównywanymi ze sobą obiektami, zjawiskami i.

Czy przydatne?

Definicja Kontrast

Co oznacza KONTRAST: 1. ostro uwydatniająca się różnica pomiędzy dwoma zestawianymi, porównywanymi ze sobą obiektami, zjawiskami i tym podobne; 2. relacja jasności dwóch porównywanych przedmiotów obrazu; 3. uwydatnienie się pewnej cechy spostrzeganego przedmiotu poprzez kolekcja jej z inną, najczęściej przeciwną właściwością tego samego albo innego przedmiotu, będące powodem szeregu złudzeń zmysłowych

Czym jest Kontrast znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kawaleria:
Słownik 1. jazda, konnica, wojsko konne; 2. kawalerowie - młodzież męska kontrast.
Co znaczy Koleba:
Słownik doraźnie przygotowane miejsce schronienia w górach, najczęściej w zagłębieniu skał albo pomiędzy głazami; 2. część sklepienia klasztornego o pow. cylindrycznej, o rzucie poziomym w formie trójkąta kontrast.
Co znaczy Klipa:
Słownik polegająca na umiejętnym podbijaniu kijkiem drewienka zaostrzonego klinowato po obu końcach; 2. moneta kwadratowa albo w kształcie innego wieloboku stosowana w Europie w szczególności od XV w kontrast.
Co znaczy Karnet:
Słownik 1. rodzaj abonamentu na imprezy rozrywkowe, karta albo bloczek z kuponami, biletami wstępu; 2. dawniej damski notesik balowy wykorzystywany do wpisywania kolejności tańców i tancerzy kontrast.
Co znaczy Kosmetyczka:
Słownik 1. kobieta wykonująca zabiegi kosmetyczne, udzielająca fachowych porad w dziedzinie pielęgnacji ciała i urody; 2. rodzaj małej torebki do przechowywania kosmetyków kontrast.
  • Dodano:
  • Autor: