konwersja definicja
Słownik Konwersja definicja. Czym jest składnikami dwóch substancji; 2. zmiana postaci danej.

Czy przydatne?

Definicja Konwersja

Co oznacza KONWERSJA: 1. mechanizm chemiczny, gdzie zachodzi zamiana pomiędzy składnikami dwóch substancji; 2. zmiana postaci danej informacji, umożliwiająca na przykład dalsze jej przetwarzanie dzięki odpowiedniego programu komputerowego albo na innym komputerze; 3. zmiana dotychczasowych warunków pożyczki, na przykład zmiana wysokości oprocentowania, terminu spłaty; 4. konstrukcja składniowa polegająca na zmianie gramatycznego relacji wyrazów w dwóch zdaniach paralelnych; 5. w logice przekształcenie zdania kategorycznego opierające na tym, iż słowo występujący w funkcji podmiotu staje się orzecznikiem, przy zachowaniu twierdzącego albo przeczącego charakteru zdania; 6. zmiana wyznania w obrębie wyznań chrześcijańskich, na przykład przejście na katolicyzm

Czym jest Konwersja znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koleba:
Słownik doraźnie przygotowane miejsce schronienia w górach, najczęściej w zagłębieniu skał albo pomiędzy głazami; 2. część sklepienia klasztornego o pow. cylindrycznej, o rzucie poziomym w formie trójkąta konwersja.
Co znaczy Kopniak:
Słownik 1. uderzenie nogą, kopnięcie; 2. kopa zboża, siana konwersja.
Co znaczy Kolęda:
Słownik o tematyce związanej z narodzeniem Chrystusa, śpiewana w momencie świąt Bożego Narodzenia; 2. obrzęd ludowy związany z okresem świąt Bożego Narodzenia opierający na obchodzeniu domów poprzez chłopców konwersja.
Co znaczy Kołyska:
Słownik łóżeczko na biegunach albo z innym urządzeniem do huśtania, kołysania; 2. drewniana konstrukcja budowana pod dnem statku dla jego wodowania z pochylni; 3. część działa umożliwiająca przesuwanie się konwersja.
Co znaczy Kwietyzm:
Słownik relacja ds. życiowych, obojętne zdanie się na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna religijno etyczna sformułowana poprzez hiszpańskiego teologa katolickiego uznająca za podstawę konwersja.
  • Dodano:
  • Autor: