konwersja definicja
Słownik Konwersja definicja. Czym jest składnikami dwóch substancji; 2. zmiana postaci danej.

Czy przydatne?

Definicja Konwersja

Co oznacza KONWERSJA: 1. mechanizm chemiczny, gdzie zachodzi zamiana pomiędzy składnikami dwóch substancji; 2. zmiana postaci danej informacji, umożliwiająca na przykład dalsze jej przetwarzanie dzięki odpowiedniego programu komputerowego albo na innym komputerze; 3. zmiana dotychczasowych warunków pożyczki, na przykład zmiana wysokości oprocentowania, terminu spłaty; 4. konstrukcja składniowa polegająca na zmianie gramatycznego relacji wyrazów w dwóch zdaniach paralelnych; 5. w logice przekształcenie zdania kategorycznego opierające na tym, iż słowo występujący w funkcji podmiotu staje się orzecznikiem, przy zachowaniu twierdzącego albo przeczącego charakteru zdania; 6. zmiana wyznania w obrębie wyznań chrześcijańskich, na przykład przejście na katolicyzm

Czym jest Konwersja znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koperta:
Słownik 1. rodzaj płaskiej torebki papierowej, gdzie przesyła się korespondencję; 2. wieczko, przykrywka zegarka; 3. poszwa, powłoka na kołdrę; 4. płaska torebka damska bez uchwytu konwersja.
Co znaczy Kłoda:
Słownik albo zwalonego drzewa bez gałęzi; 2. ul z wydrążonego odcinka pnia drzewnego; 3. średniowieczne narzędzie kary w formie dwu drewnianych kłód z wycięciami, w które zakuwano nogi osób więzionych konwersja.
Co znaczy Korkociąg:
Słownik wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na konwersja.
Co znaczy Kropidło:
Słownik składającej się z pęczka podłużnych, drewnianych wiórków osadzonych na długiej rączce; 2. roślina z rodz. baldaszkowatych, o liściach pierzastych i drobnych kwiatach białych albo różowych konwersja.
Co znaczy Koźlak:
Słownik 1. młody kozioł; 2. ciemne silne piwo konwersja.
  • Dodano:
  • Autor: