konwersja definicja
Słownik KONWERSJA definicja. Czym jest składnikami dwóch substancji; 2. zmiana postaci danej.

Czy przydatne?

Definicja Konwersja

Co oznacza KONWERSJA: 1. mechanizm chemiczny, gdzie zachodzi zamiana pomiędzy składnikami dwóch substancji; 2. zmiana postaci danej informacji, umożliwiająca na przykład dalsze jej przetwarzanie dzięki odpowiedniego programu komputerowego albo na innym komputerze; 3. zmiana dotychczasowych warunków pożyczki, na przykład zmiana wysokości oprocentowania, terminu spłaty; 4. konstrukcja składniowa polegająca na zmianie gramatycznego relacji wyrazów w dwóch zdaniach paralelnych; 5. w logice przekształcenie zdania kategorycznego opierające na tym, iż słowo występujący w funkcji podmiotu staje się orzecznikiem, przy zachowaniu twierdzącego albo przeczącego charakteru zdania; 6. zmiana wyznania w obrębie wyznań chrześcijańskich, na przykład przejście na katolicyzm

Czym jest Konwersja znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kredens:
Słownik 1. mebel wykorzystywany do przechowywania naczyń i przyborów stołowych; 2. w dawnych pałacach i dworach pomieszczenie do przechowywania zastawy stołowej i dla służby podającej do stołu konwersja co to jest.
Co znaczy Klon:
Słownik 1. drzewo liściaste; 2. potomstwo jednego osobnika o identycznych właściwościach dziedzicznych powstałe w drodze rozmnażania wegetatywnego konwersja definicja.
Co znaczy Koszulka:
Słownik nakładanej na jakiś element; 2. w rotograwiurze warstwa miedzi, gdzie trawi się obraz; 3. w reaktorze jądrowym powłoka chroniąca pręt paliwowy przed utlenianiem, zetknięciem z chłodziwem i tym konwersja co znaczy.
Co znaczy Klips:
Słownik 1. kolczyk albo broszka przypinane dzięki specjalnego uchwytu; 2. uchwyt metalowy przy długopisie, wiecznym piórze albo ołówku wykorzystywany do zaczepienia ich o brzeg kieszeni konwersja słownik.
Co znaczy Kwarta:
Słownik płynnych i sypkich równa jednemu litrowi; 2. podatek ustanowiony poprzez Zygmunta Augusta w połowie XVI w., wynoszący czwartą część dochodu z dóbr królewskich, przeznaczony na utrzymanie stałego konwersja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: