koryfeusz definicja
Słownik KORYFEUSZ definicja. Czym jest 2. solista w balecie; 3. w starożytnym teatrze greckim.

Czy przydatne?

Definicja Koryfeusz

Co oznacza KORYFEUSZ: 1. człowiek znakomity, czołowa postać w jakiejś dziedzinie; 2. solista w balecie; 3. w starożytnym teatrze greckim przodownik chóru

Czym jest Koryfeusz znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Karma:
Słownik 1. pokarm dla zwierząt, pasza; 2. w filozofii buddyjskiej: suma dobrych i złych uczynków człowieka, które wpływają na jego los w nowym wcieleniu koryfeusz co to jest.
Co znaczy Kasa:
Słownik szafa żelazna przeznaczona do przechowywania pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i tym podobne; 2. zawartość kasy, kapitał, fundusz, pieniądze; 3. pomieszczenie, dział instytucji, gdzie koryfeusz definicja.
Co znaczy Kara:
Słownik 1. represja za naruszenie prawa albo innych norm socjalnych; 2. wóz na dwóch kołach do transportu ciężarów, wywożenia śmieci i tym podobne; 3. ustalenie czworoboku koryfeusz co znaczy.
Co znaczy Klon:
Słownik 1. drzewo liściaste; 2. potomstwo jednego osobnika o identycznych właściwościach dziedzicznych powstałe w drodze rozmnażania wegetatywnego koryfeusz słownik.
Co znaczy Kaduk:
Słownik 1. dawniej prawo do spadku pozostawionego bez spadkobierców i testamentu; 2. diabeł, bies, czart koryfeusz znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: