kosmetyczka definicja
Słownik KOSMETYCZKA definicja. Czym jest fachowych porad w dziedzinie pielęgnacji ciała i urody; 2.

Czy przydatne?

Definicja Kosmetyczka

Co oznacza KOSMETYCZKA: 1. kobieta wykonująca zabiegi kosmetyczne, udzielająca fachowych porad w dziedzinie pielęgnacji ciała i urody; 2. rodzaj małej torebki do przechowywania kosmetyków

Czym jest Kosmetyczka znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Klipa:
Słownik polegająca na umiejętnym podbijaniu kijkiem drewienka zaostrzonego klinowato po obu końcach; 2. moneta kwadratowa albo w kształcie innego wieloboku stosowana w Europie w szczególności od XV w kosmetyczka co znaczy.
Co znaczy Kabłąk:
Słownik zakrzywiony, wygięty w łuk; 2. obiekt konstrukcyjny zazwyczaj w kształcie pręta wygiętego koliście, występujący w wielu urządzeniach technicznych; 3. osłona w ręcznej broni palnej ochraniająca język kosmetyczka krzyżówka.
Co znaczy Kratownica:
Słownik przegroda i tym podobne z krzyżujących się prętów; 2. płaska albo przestrzenna konstrukcja o układzie geometrycznym, złożona z przedmiotów metalowych, żelbetowych albo drewnianych, stosowana jako kosmetyczka co to jest.
Co znaczy Klauzura:
Słownik 1. ogół regulaminów ograniczających komunikowanie się zakonników z osobami z zewnątrz; 2. część klasztoru zamknięta dla osób obcych kosmetyczka słownik.
Co znaczy Kapota:
Słownik 1. palto bardzo obszerne albo podniszczone, płaszcz; 2. klęska, fiasko, klapa kosmetyczka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: