kratownica definicja
Słownik Kratownica definicja. Czym jest prętów; 2. płaska albo przestrzenna konstrukcja o układzie.

Czy przydatne?

Definicja Kratownica

Co oznacza KRATOWNICA: 1. ogrodzenie, przegroda i tym podobne z krzyżujących się prętów; 2. płaska albo przestrzenna konstrukcja o układzie geometrycznym, złożona z przedmiotów metalowych, żelbetowych albo drewnianych, stosowana jako dźwigar do przenoszenia sił albo obciążeń na sporych rozpiętościach, stanowiąca obiekt konstrukcyjny usztywniający; 3. krata z drewnianych listew układana na dnie łodzi, małego jachtu, chroniąca przed zbierającą się wodą

Czym jest Kratownica znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kimono:
Słownik 1. długa szata japońska przewiązana szarfą; 2. krój szerokich nie wszywanych rękawów wzorowanych na japońskich; 3. drzemka, sen kratownica.
Co znaczy Kolokwium:
Słownik 1. rodzaj egzaminu na wyższej uczelni; 2. rodzaj sympozjum naukowego poświęconego określonemu tematowi kratownica.
Co znaczy Koma:
Słownik 1. śpiączka, głęboka strata świadomości, brak reakcji na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne; 2. przecinek kratownica.
Co znaczy Kodeks:
Słownik usystematyzowanych i opartych na wspólnych zasadach regulaminów, dotyczących jednej gałęzi prawa, regulujący określoną dziedzinę stosunków socjalnych, wydawany zazwyczaj w formie ustawy; 2. zespół kratownica.
Co znaczy Komuna:
Słownik 1. zespół ludzi łączących się w celu współżycia na zasadzie wspólnoty majątkowej i pracy; 2. komunizm, komuniści kratownica.
  • Dodano:
  • Autor: