kratownica definicja
Słownik KRATOWNICA definicja. Czym jest prętów; 2. płaska albo przestrzenna konstrukcja o układzie.

Czy przydatne?

Definicja Kratownica

Co oznacza KRATOWNICA: 1. ogrodzenie, przegroda i tym podobne z krzyżujących się prętów; 2. płaska albo przestrzenna konstrukcja o układzie geometrycznym, złożona z przedmiotów metalowych, żelbetowych albo drewnianych, stosowana jako dźwigar do przenoszenia sił albo obciążeń na sporych rozpiętościach, stanowiąca obiekt konstrukcyjny usztywniający; 3. krata z drewnianych listew układana na dnie łodzi, małego jachtu, chroniąca przed zbierającą się wodą

Czym jest Kratownica znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kuszetka:
Słownik 1. osobowy wagon kolejowy mający w przedziale rozkładane miejsca leżące, z pościelą; również miejsce w takim przedziale; 2. kanapka, sofka kratownica co to jest.
Co znaczy Kołyska:
Słownik łóżeczko na biegunach albo z innym urządzeniem do huśtania, kołysania; 2. drewniana konstrukcja budowana pod dnem statku dla jego wodowania z pochylni; 3. część działa umożliwiająca przesuwanie się kratownica definicja.
Co znaczy Kolokwium:
Słownik 1. rodzaj egzaminu na wyższej uczelni; 2. rodzaj sympozjum naukowego poświęconego określonemu tematowi kratownica co znaczy.
Co znaczy Korona:
Słownik monarchy, zazwyczaj w formie złotej, bogato zdobionej obręczy, wkładanej na głowę; 2. górne rozgałęzienie drzewa utworzone z konarów i gałęzi; 3. jednostka monetarna w Czechosłowacji, Danii, Norwegii kratownica słownik.
Co znaczy Kaganiec:
Słownik 1. skórzana albo druciana plecionka zakładana zwierzętom na pysk, uniemożliwiająca im kąsanie; 2. naczynie z palącym się wewnątrz ogniem wykorzystywane do oświetlania kratownica znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: