krawat definicja
Słownik Krawat definicja. Czym jest koszuli albo bluzki; 2. niedozwolony chwyt za szyję w walce.

Czy przydatne?

Definicja Krawat

Co oznacza KRAWAT: 1. wąski pasek materiału wiązany na węzeł przy kołnierzyku koszuli albo bluzki; 2. niedozwolony chwyt za szyję w walce zapaśniczej; 3. wąski pas płótna żaglowego stosowany do przywiązywania spuszczonego i zwiniętego na bom żagla

Czym jest Krawat znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kapota:
Słownik 1. palto bardzo obszerne albo podniszczone, płaszcz; 2. klęska, fiasko, klapa krawat.
Co znaczy Klauzura:
Słownik 1. ogół regulaminów ograniczających komunikowanie się zakonników z osobami z zewnątrz; 2. część klasztoru zamknięta dla osób obcych krawat.
Co znaczy Kamera:
Słownik pomieszczenie, pokój, cela; 2. część aparatu do zdjęć fotograficznych albo filmowych, mieszcząca w sobie błonę albo kliszę światłoczułą; 3. aparat fotograficzny albo filmowy; 4. dawniej urząd krawat.
Co znaczy Katastrofizm:
Słownik postawa życiowa oparta na przeświadczeniu o grożącej katastrofie, o nieuchronności zagłady współczesnego świata, w pierwszej kolejności kultury europejskiej, rozpowszechniony po I wojnie światowej krawat.
Co znaczy Kubeł:
Słownik walcowatego kształtu, zazwyczaj rozszerzone u góry, z pałąkiem, stosowane do noszenia, przetrzymywania w nim wody, śmieci, węgla i tym podobne; 2. pojemnik do przenoszenia materiałów sypkich w krawat.
  • Dodano:
  • Autor: