krzywica definicja
Słownik Krzywica definicja. Czym jest niedoboru witaminy D w organizmie; 2. ręczna piła stolarska.

Czy przydatne?

Definicja Krzywica

Co oznacza KRZYWICA: 1. dolegliwość wieku dziecięcego występująca w wyniku niedoboru witaminy D w organizmie; 2. ręczna piła stolarska do krzywych rzazów

Czym jest Krzywica znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kwarta:
Słownik płynnych i sypkich równa jednemu litrowi; 2. podatek ustanowiony poprzez Zygmunta Augusta w połowie XVI w., wynoszący czwartą część dochodu z dóbr królewskich, przeznaczony na utrzymanie stałego krzywica.
Co znaczy Klepsydra:
Słownik do mierzenia czasu, złożony z dwóch szklanych naczyń stożkowych połączonych wąskim kanalikiem, poprzez który przesącza się woda albo suchy piasek; 2. plakat zawiadamiający o czyjejś śmierci i krzywica.
Co znaczy Kolektor:
Słownik ajent, pracownik kolektury albo punktu sprzedaży kuponów totalizatora sportowego, kuponów gier liczbowych lub losów loteryjnych; 2. przewód albo kanał zbiorczy dla przepływu cieczy albo gazów; w krzywica.
Co znaczy Kunica:
Słownik formie żelaznej obręczy przytwierdzonej do słupa, wykorzystywane do ściskania głowy albo ręki skazańca; 2. zapłata, którą na Rusi składano za dziewczynę wychodząca za mąż do innej wsi krzywica.
Co znaczy Kocioł:
Słownik metalowe zamykane pokrywą; 2. instrument perkusyjny, składający się z półkolistego, metalowego korpusu rezonansowego, na którego obwodzie napięta jest membrana ze skóry albo plastyku; 3. mieszkanie krzywica.
  • Dodano:
  • Autor: