krzyżak definicja
Słownik Krzyżak definicja. Czym jest konstrukcji składająca się z dwóch przedmiotów przecinających.

Czy przydatne?

Definicja Krzyżak

Co oznacza KRZYŻAK: 1. element w kształcie krzyża, sprzęt, część sprzętu albo konstrukcji składająca się z dwóch przedmiotów przecinających się zazwyczaj pod kątem prostym; 2. dziewczęcy fartuszek szkolny albo fartuch pielęgniarski z szelkami krzyżującymi się na plecach; 3. łącznik rurowy (kanalizacyjny, wodociągowy) w formie prostego odcinka rury z dwiema odnogami bocznymi; 4. spory pająk drapieżny mający na wierzchu odwłoka biały krzyż; 5. lis z czarną pręgą skrzyżowaną na grzbiecie i łopatkach; 6. kozioł o parostkach, których odnogi tworzą kształt krzyża; 7. członek niemieckiego zakonu rycerskiego osiadłego w XIII w. na ziemiach polskich

Czym jest Krzyżak znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Karton:
Słownik papier jednowarstwowy albo wielowarstwowy, stosowany do rysowania, na okładki do książek, na pudełka, opakowania i tym podobne; 2. tekturowe pudełko stanowiące zwykle opakowanie towaru, będące w krzyżak.
Co znaczy Konkurs:
Słownik przedsięwzięcie o charakterze artystycznym, rozrywkowym, sportowym mające określony program i dające możność wyboru poprzez eliminację najlepszych wykonawców, autorów danych prac i tym podobne krzyżak.
Co znaczy Kwik:
Słownik 1. głos wydawany poprzez świnie; 2. drzewo karłowate, w szczególności karłowata sosna krzyżak.
Co znaczy Kopciuszek:
Słownik zaniedbana, posyłana do brudnej roboty w kuchni - jak w bajce; 2. człowiek wyzyskiwany, lekceważony poprzez otoczenie; 3. ptak przelotny z rodz. drozdów, mający ciemne upierzenie, ogon rudawy, na krzyżak.
Co znaczy Kawaleria:
Słownik 1. jazda, konnica, wojsko konne; 2. kawalerowie - młodzież męska krzyżak.
  • Dodano:
  • Autor: