kurs definicja
Słownik Kurs definicja. Czym jest przebyta poprzez pojazd w szczególności wynajmowany, rzadziej.

Czy przydatne?

Definicja Kurs

Co oznacza KURS: 1. droga do wyznaczonego punktu, po wyznaczonej trasie, przebyta poprzez pojazd w szczególności wynajmowany, rzadziej poprzez posłańca; 2. kierunek posuwania się statku, samolotu, trasa; 3. kąt zawarty pomiędzy osią symetrii statku, samolotu a określonym kierunkiem odniesienia, na przykład południkiem; 4. obieg, krążenie; 5. cena papierów wartościowych ( na przykład akcji) albo waluty danego państwie za granicą; 6. szkolenie w dziedzinie pewnej specjalności, nauczanie w trybie skróconym; 7. rok edukacji, w szczególności w szkole wyższej

Czym jest Kurs znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kudu:
Słownik 1. antylopa zamieszkująca stepy Afryki Wschodniej; 2. obiekt zdobniczy w kształcie podkowiastego łuku, typowy dla architektury indyjskiej kurs.
Co znaczy Kolokwium:
Słownik 1. rodzaj egzaminu na wyższej uczelni; 2. rodzaj sympozjum naukowego poświęconego określonemu tematowi kurs.
Co znaczy Karota:
Słownik 1. gatunek marchwi o krótkim korzeniu; 2. kwesta, zbiórka dobroczynna, zbieranie datków pieniężnych na przykład na biednych kurs.
Co znaczy Kropidło:
Słownik składającej się z pęczka podłużnych, drewnianych wiórków osadzonych na długiej rączce; 2. roślina z rodz. baldaszkowatych, o liściach pierzastych i drobnych kwiatach białych albo różowych kurs.
Co znaczy Kaczka:
Słownik tej samej nazwie, płetwonogi z blaszkowatymi brzegami dzioba, dziki albo udomowiony; 2. informacja nieprawdziwa, zmyślona, plotka; 3. naczynie stosowane poprzez chorych mężczyzn do oddawania moczu kurs.
  • Dodano:
  • Autor: