kurs definicja
Słownik Kurs definicja. Czym jest przebyta poprzez pojazd w szczególności wynajmowany, rzadziej.

Czy przydatne?

Definicja Kurs

Co oznacza KURS: 1. droga do wyznaczonego punktu, po wyznaczonej trasie, przebyta poprzez pojazd w szczególności wynajmowany, rzadziej poprzez posłańca; 2. kierunek posuwania się statku, samolotu, trasa; 3. kąt zawarty pomiędzy osią symetrii statku, samolotu a określonym kierunkiem odniesienia, na przykład południkiem; 4. obieg, krążenie; 5. cena papierów wartościowych ( na przykład akcji) albo waluty danego państwie za granicą; 6. szkolenie w dziedzinie pewnej specjalności, nauczanie w trybie skróconym; 7. rok edukacji, w szczególności w szkole wyższej

Czym jest Kurs znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kalka:
Słownik powleczony z jednej strony farbą, wykorzystywany do odbijania pisma, kopiowania rysunku albo wzoru; 2. przezroczysty papier albo materiał płócienny do rysunków technicznych skopiowanych potem na kurs.
Co znaczy Kolejka:
Słownik wąskotorowa łącząca miejscowości podmiejskie, wsie i miasteczka z miastem, działy fabryki, kopalni i tym podobne; 2. następstwo, następne miejsce, kolejność; 3. rząd ludzi czekających na coś; 4 kurs.
Co znaczy Kocher:
Słownik 1. turystyczna maszynka do gotowania; 2. szczypczyki stosowane do zaciskania naczyń krwionośnych w trakcie operacji chirurgicznej kurs.
Co znaczy Kuks:
Słownik 1. szturchnięcie pięścią albo łokciem w bok; 2. udział w stowarzyszeniu górniczym, gwarectwie stanowiący 1/128 wartości kopalni kurs.
Co znaczy Komplement:
Słownik 1. uprzejma pochwała, pochlebne słowa; 2. ciało odpornościowe zawarte w świeżej surowicy krwi, przyczyniające się do rozpuszczenia bakterii i wirusów kurs.
  • Dodano:
  • Autor: