kustosz definicja
Słownik KUSTOSZ definicja. Czym jest zbiorami; 2. zwierzchnik kilku klasztorów stanowiących.

Czy przydatne?

Definicja Kustosz

Co oznacza KUSTOSZ: 1. kierownik działu w muzeum albo bibliotece opiekujący się zbiorami; 2. zwierzchnik kilku klasztorów stanowiących kustodię; przełożony nad kustodią; 3. honorowy tytuł kanonika kapituły, zarządzającego dorobkiem kapituły katedralnej lub kolegialnej

Czym jest Kustosz znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kaprys:
Słownik 1. chwilowa, łatwo zmieniająca się zachcianka; 2. utwór instrumentalny polifoniczny, oparty na technice imitacyjnej, mający swobodną budowę i pogodny charakter kustosz co znaczy.
Co znaczy Korkociąg:
Słownik wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na kustosz krzyżówka.
Co znaczy Kran:
Słownik 1. urządzenie zamykające dopływ cieczy albo gazu, kurek; 2. maszyna do podnoszenia i przemieszczania ogromnych ciężarów, dźwig, żuraw kustosz co to jest.
Co znaczy Kusza:
Słownik miotająca, rodzaj łuku żelaznego albo stalowego umocowanego na drewnianej kolbie, z lewarem do naciągania cięciwy; 2. dawna wojenna machina oblężnicza do miotania kul kamiennych i kłód okutych kustosz słownik.
Co znaczy Kant:
Słownik 1. brzeg ostro załamany; 2. oszustwo kustosz czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: