kwietyzm definicja
Słownik Kwietyzm definicja. Czym jest na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna.

Czy przydatne?

Definicja Kwietyzm

Co oznacza KWIETYZM: 1. beznamiętny relacja ds. życiowych, obojętne zdanie się na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna religijno etyczna sformułowana poprzez hiszpańskiego teologa katolickiego uznająca za podstawę życia religijnego modlitwę, kontemplację i całkowitą bierność

Czym jest Kwietyzm znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Karabinek:
Słownik 1. broń strzelecka o takiej samej konstrukcji jak karabin, ale krótsza i lżejsza; 2. rodzaj haczyka zamykanego sprężyną, używanego do zaczepiania różnych elementów, na przykład kluczy kwietyzm.
Co znaczy Kusz:
Słownik 1. kawał grosza, spory koszt; 2. naczynie do picia, kubek, czasza, czerpak kwietyzm.
Co znaczy Karat:
Słownik 1. jednostka masy służąca w obrocie kamieniami szlachetnymi i perłami równa 200 mg; 2. dawna miara zawartości złota w stopach kwietyzm.
Co znaczy Klucz:
Słownik wykorzystywane do zamykania i otwierania zamków i kłódek; 2. mechanizm znaków, skrótów i tym podobne, dzięki których nadaje się depesze, sygnały, szyfruje się informacje i tym podobne,,; 3 kwietyzm.
Co znaczy Kula:
Słownik 1. figura geometryczna, której wszystkie punkty są jednakowo odległe od punktu środkowego; 2. wysoki kij z podpórką, sięgający pachy, stosowany poprzez osoby nie mogące chodzić o własnych siłach kwietyzm.
  • Dodano:
  • Autor: